کتابخانه مراجعان کمک به زانو در آوردن مشکوک که به ضرب knifed گارد امنیتی

کاربران در راکلند کتابخانه کمک بازداشت یک مظنون روز شنبه که با چاقو به یک زن گارد امنیتی به مرگ در یک حمله باطل, گزارش, گفت:.

مظنون با نزدیک شدن به قربانی 52 سال است که با این نسخهها کار در طبقه سوم از فینکلشتاین یادبود کتابخانه در حدود ساعت 2 بعد از ظهر و سقوط چاقو به او WNBC گزارش شده است.

ماموران با بهار دره اداره پلیس وارد کتابخانه مدتی کوتاه بعد از آن و در بر داشت مراجعان پایین نگه داشتن 25 ساله مظنون گزارش گفت:.

“او نسبت به خروج اما یک گروه از مردم را تسخیر کرده و او را در درب” شاهد لوئیس Velasquez گفت Lohud. “این واقعا یک نفر که برای اولین بار او را برداشت اما پس از آن دیگر مردم مهار او بیش از حد. همه چیز اتفاق افتاده است واقعا سریع است.”

قربانی در نظر گرفته شد به سامری بیمارستان جایی که او درگذشت WNBC گزارش شده است.

“وحشتناک عمل خشونت امروز در کتابخانه های بسیاری در جامعه ما بازدید” دولت از سوی دیگر ، دیوید Carlucci ارسال شده در توییتر. “بسیار دلسرد به عنوان خوانده شده که یک زن بود و چاقو در فینکلشتاین یادبود کتابخانه در بهار دره.”

کتابخانه اعلام کرد اضطراری و بسته شدن آن در Facebook صفحه: 2:45 p. m. و بعد از آن ارسال شده است که این امر بسته باقی می ماند در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>