زندگی بدون متس ویرانگر برای پورت سنت لوسی

پورت سنت. لوسی به بسیاری از این بهار, آموزش, آن را به یک خانواده زیارت.

در اینجا بود Andrew Friedman با دست خود عبور پشت سر خود صدای rising با احساسات به او خیره شد در قفل شده شبدر پارک در روز سه شنبه. برای 19 سال گذشته فریدمن پدرش و سپس فریدمن کودکان بوده است پایین آمدن به متس بهار آموزش بازی.

لذت بردن از آفتاب پیوند خانواده نوسازی در ballpark. آن اتفاق می افتد هر بهار. اما نه در حال حاضر نه این بهار با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من قرار بود اینجا آخر هفته آینده با پدرم و بچه ها و من می توانم گریه” فریدمن گفت: پست به عنوان اشک welled در چشم او. “آن آغاز شده و با آمدن من با پدرم در کالج در حال حاضر از آن پدر من و دو بچه. ما قرار بود به دیدن شنبه شب بازی یکشنبه بازی و خانه پرواز یکشنبه. ما انجام یک سفر آخر هفته در هر سال است.”

فریدمن که زندگی در گلن راک, N. J., و برادر خود را در قانون اندرو Fateman از طریق عبور شدند. دو مرد سوار را انتخاب کنید تا مادر خود را در قانون در بوکا ریتون به شمال است.

“او نمی تواند پرواز و آموزش نمی تواند به خانه و نمی توانید coronavirus را در اینجا به دلیل وجود دارد هیچ کس در اینجا با” فریدمن گفت. “ما در سمت چپ گلن راک در 2:15 [دوشنبه] بعد از ظهر او را برداشت در 8:15 صبح بود و ما به خانه در ساعت 4 صبح.”

آنها تا به حال به متوقف شود.

هیچ کس نمی داند که بیس بال دوباره شروع خواهد شد.

این شهرستان است که از 50000 تا زمانی که متس اولین بار وارد اینجا را در سال 1988 به حدود 200000 یک ghost town در حال حاضر در مقایسه با سال گذشته است. رستوران ها و هتل ها هستند که با چکش.

“مثل کسی که تبدیل به یک سوئیچ کردن به عنوان به زودی به عنوان MLB گفت: آنها توقف آن را مانند مردم فقط پاک” در غرب پایان کوره مدیر Nichole جکسون گفت. خانواده متعلق به غرب پایان کوره رفتن به نقطه در شهر برای مواد غذایی خوب و یک فضای سرگرم کننده با آرامش پاسیو صندلی. در این روز محل بود و تقریبا خالی از سکنه در ظهر در روز سنت پاتریک ،

“ما در حال تلاش برای انطباق, ما در حال انجام takeout به عنوان” جکسون گفت. “فراتر از کسب و کار آن را فقط هیجان انگیز به متس در شهر است. آن را سرگرم کننده به عنوان آنجا که کارکنان ما همه گرفتن نوبت برای گرفتن بازی. من 9 سال از من پرسید: آیا زمانی که در حال میرویم ؟ من گفت: “ما نه.’ این بسیار غم انگیز است. آن را تبدیل به بخشی از زندگی خود را.”

سرور Kellie ان Frietas و تری کلاری برای مشتریان صبر کنید تا دوباره به غرب پایان کوره. “ما همه در همان قایق و همه ما می خواهیم از طریق این” Frietas گفت.

Empty outdoor seating area at Luso’s Portuguese Grille, one of restaurants in Tradition in Port St. Lucie on Monday evening.
خالی, هوای آزاد, ناحیه در Luso پرتغالی پنجره مشبک یکی از رستوران ها در سنت در پورت سنت لوسی در روز دوشنبه.کوین Kernan

هتل ها که بسته بندی شده بودند یک هفته پیش با مناطق استخر پر از مهمان ها تقریبا خالی است. این است که خرد کردن اقتصاد محلی.

فراموش نکنید Clover Park فقط قرار گرفتند $57 میلیون قبل با 55 میلیون دلار که از سنت لوسی شهرستان است.

در برش روبان, روز, فوریه. 22 وجود دارد بسیار امیدواریم. در حال حاضر ورزشگاه خالی است. طرفداران شهر را ترک کرده اند. در روز سه شنبه سه وانت شد پارک شده در مقابل ورودی اصلی برای شرکت امن/پاک به عنوان شبدر پارک تلاش برای ضد عفونی کردن.

تنها بازی اکشن است که می تواند دیده می شود در شبدر پارک بودند جعبه ابزار پوشش داده شده با تصاویر از ورزشگاه — بازی شبح.

در سنت Fla., خروج جنوبی در I-95 است که در آن بسیاری از متس پرسنل و بازیکنان را از خانه های خود. این محبوب منطقه جدید خرید و رستوران ها (که در آن سنت زمینه استفاده می شود). رستوران ها اکثرا خالی دوشنبه شب در 7 p. m. معمولا محبوب ترین زمان.

Pastaio است یک ضربه بزرگ با طرفداران و متس پرسنل خود را برای پاستا دست ساز. به روح بلند در این روز رستوران محلی تحویل نیز شامل یک تیشرت رایگان است که به عنوان خوانده شده “خوردن ماکارونی اجرا fasta.” صاحب Pasquale Lamarra که از آتلانتیک سیتی است انجام آنچه او می تواند به مشتریان خود را احساس می کنید بهتر است در طول این زمان دشوار است.

“ما در حال انجام چیزی است که بسیاری از مکان نمی باشد” Lamarra گفت و توضیح داد که چرا او رستوران موفق است. “ما در حال قرار دادن در تلاش ساخت تمام پاستا دست ساز. این یک مرگ هنر است. صد در صد از ماکارونی ما را ساخته شده است در خانه در مقابل مردم هر روز. بسیاری از رستوران ها می گویند که دست ساز پاستا, ما آن را درست در مقابل مردم — مثل توپاک [Shakur] در آن گفت: ‘آیا آنچه را که می شنوید. Real eyes realize real lies.’

“همه ما آن را احساس فورا” Lamarra گفت: جمعی از طرفداران خروج. “من انجام داده اند این پس ما را باز کرد اما امروز این زمان من گفت:” هی هر کسی که می خواهد به ترک شما می توانید ترک. این سرور. آنها زندگی می کنند و راهنمایی های خود را. اگر همه قرار بود به ریز ریز کردن تا فقط مقدار کمی از آن را نداشته اند که ارزش آن. آن را به من می کشد برای ارسال هر خانه است. هر کسی که با این نسخهها کار در این رستوران در نظر گرفته شده است دوستان و خانواده.”

یک جامعه فوق العاده است صدمه زدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>