‘دوست داشتن شیشه ای در ریه های شما’: مامان توصیف داشتن coronavirus

یک مادر مبتلا به COVID-19 در بخش مراقبت های ویژه در توصیف این ویروس مرگبار به دوست داشتن “شیشه ای در ریه های خود را” — به عنوان او خواست دیگران را به هر گونه شانس در میان همه گیر.

تارا جین Langston, 39, یک پیشخدمت در ابتدا مبتلا به عفونت قفسه سینه — اما شرایط او بدتر شد تا او با عجله به غرب لندن Hillingdon بیمارستان که در آن او شده است برای حدود یک هفته با توجه به مترو انگلستان است.

در WhatsApp video او مشترک با همکاران — که پس از گردش در Facebook رفته و ویروسی او نشان داده شده است در بیمارستان بستر متصل به تنفس های مختلف لوله.

Tara Jane Langston coronavirus patient
Langston شده است در لندن Hillingdon بیمارستان برای حدود یک هفته است.Facebook

“هر کسی که به فکر در نظر گرفتن هر گونه شانس فقط یک نگاهی به من,” او گفت: با زحمت کشیده تنفس. “من در واحد مراقبت های ویژه. من نمی توانم نفس بکشم بدون این.”

“آنها تا به حال به دوختن که به عروق,” او گفت: بلند کردن بازوی او. “من یک کانول یکی دیگر از سرسوزن و یک کاتتر. من در واقع 10 برابر بهتر از آنچه من بود ، من از دست داده ام تعداد روز.”

“اگر کسی هنوز هم سیگار قرار دادن سیگار پایین چون من به شما گفتن در حال حاضر شما نیاز به خود را f–پادشاه ریه” او هشدار داد بینندگان. “و لطفا هیچ یک از شما را به هر گونه شانس من معنی آن این است که اگر آن را می شود واقعا بد است, سپس شما در حال رفتن برای پایان دادن به اینجا.”

در مصاحبه با Daily Mail, Langston در مقایسه با تجربه خود را با کروناویروس به داشتن “شیشه ای در ریه های شما” ترک هر نفس “یک نبرد است.”

“زمانی که من گرفته شده بود به مراقبت های ویژه آنها در اصل برنامه ریزی شده به متین من و نگه داشتن من در لولهگذاری چون بدن من رفته بود از طریق آن همه برای بهترین بخشی از یک هفته و من شکسته شد,” او گفت: خروجی.

Langston برای اولین بار شروع به احساس بیمار پس از سفر به کراکوف, لهستان با شوهرش ریچارد و دو دختر او به پست الکترونیکی.

Tara Jane Langston coronavirus patient
Facebook

او تجویز آنتی بیوتیک برای عفونت قفسه سینه — که او همراه با ايبوپروفن و استامينوفن بر اساس این گزارش.

اما او گفت که ایبوپروفن ممکن است تشدید نشانه های او.

Langston که مناسب است و به باشگاه می رود به طور منظم گفت: او ثبت تصویری به اشاره است که این نه تنها در افراد مسن و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای که می تواند از رنج می برند گسترده عفونت است.

“وجود دارد و دو بيمار ديگر با من در ICU هر دو از کسانی بودند که انتوبه,” او گفت: خروجی. “یکی بود کاملا بزرگ مردی که من می خواهم بگویم در حدود اواخر 50s یا اوایل 60s بود و دیگری یک خانم تقریبا هم سن و سال. بنابراین این نمی شد و افراد مسن.”

“که من استدلال پشت انجام است که تصویری,” او گفت: “هشدار می دهند که افراد جوان بیش از حد حساس هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>