لیندزی گراهام می گوید جولیانی اطلاعات در هانتر بایدن به اوکراین معاملات باید از طریق DOJ

سناتور. لیندزی گراهام روز یکشنبه گفت که او خواهد به نوبه خود بیش از هر گونه اطلاعات است که رئیس جمهور تهمت وکیل رودی جولیانی آشکار در مورد هانتر بایدن و اوکراین به وزارت دادگستری برای بررسی صلاحیت — چرا که او قصد ندارد برای تبدیل شدن به “حزب جمهوری خواه Christopher استیل.”

“در اینجا چیزی است که من می خواهم به رئیس جمهور: من قصد ندارم به جمهوری خواه Christopher استیل” گراهام (R-SC) گفت: CBS’ “چهره ملت” با اشاره به سابق بریتانیا جاسوسی که پرونده از ادعاهای بی اساس نقش مهمی در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

“رودی جولیانی شب گذشته گفت: او کالا در هانتر بایدن” گراهام گفت او به نام دادستان کل لایحه Barr و بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا در اوایل یکشنبه و آنها به او گفت به “را بسیار با احتیاط هر چیزی بیرون آمدن از اوکراین در برابر هر کسی است.”

“اگر رودی جولیانی هر گونه اطلاعات که به خارج از اوکراین او باید به نوبه خود بیش از آن به وزارت دادگستری به دلیل آن می تواند تبلیغات روسیه گفت:” گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا.

از او پرسیده شد که اگر جولیانی است که “بازی” توسط روس ها.

“من گفتن رودی شما فکر می کنم شما کردم کالا ؟ آیا آن را به من بدهد چرا که ما چه می دانید ؟ ما می دانیم که روسیه کمپین دروغ علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها هک DNC سیستم در اوکراین و آنها بر روی زمین در سراسر جهان در تلاش برای تحت تاثیر قرار دموکراسی” گراهام گفت.

Rudy Giuliani
رودی جولیانیگتی ایماژ

جولیانی سابق شهردار نیویورک, سفر به اوکراین در مجلس استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز گذشته در تلاش برای کشف اطلاعات است که پشتیبانی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن از ادعا می کند که او تحت فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی جو بایدن و پسر شکارچی.

معاون سابق رئیس جمهور تهدید به نگه دارید تا 1 میلیارد دلار وام تضمین می کند مگر اینکه اوکراین در حال غرق سابق بالا دادستان که در حال بررسی یک انرژی اوکراین شرکت که شاغل شکارچی در هیئت مدیره خود را.

جولیانی ادعا کرد در مصاحبه با فاکس نیوز در روز شنبه که او آماده است به “نام” در تحقیقات خود.

“رودی جولیانی شناخته شده است ، او یک جنگنده جرم و جنایت. او وفادار به رئیس جمهور. او یک وکیل خوب,” گراهام روز یکشنبه گفت. “اما آنچه که من در تلاش برای گفتن به رئیس جمهور و هر کس دیگری است که روس ها هنوز به آن. بازدارندگی است کار نمی کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن معاملات در اوکراین منجر به خانه رای گیری برای استیضاح رئیس جمهور در دسامبر. 19. ایران-اکثریت سنا در متعاقب آن استیضاح محاکمه یافت تهمت گناه نیست در هر دو فقره در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر