گوش دادن به قسمت 1 از ‘Pinstripe غلاف’: چگونه یانکی ها می توانید زنده ماندن آسیب بحران feat. پل اونیل

با فصل بیس بال کمتر از سه هفته به دور و خورشید درخشان در نیویورک وجود ندارد یک زمان بهتر به اولین بازی ما در نیویورک پست یانکی ها پادکست. در اینجا قسمت اول از “Pinstripe غلاف” با سابق Yankees پارچ جف نلسون و بله شبکه کریس Shearn.

Shearnie و نلی باز نشان می دهد صحبت کردن هارون قاضی و دنده آسیب است. دقیقا چه اتفاقی برای قاضی از آسیب خود را از سپتامبر تا در حال حاضر زمان از دست رفته و شاید جراحی ؟ چگونه است که خود را به در حال حاضر با آسیب به قاضی Giancarlo استانتون و هارون هیکس?

نیویورک پست بیس بال نویس Joel شرمن سپس قطره نشان می دهد. شرمن در مورد مذاکرات در مورد میزان صدمات برای یانکی ها چگونه این همه بیرون. چگونه خواهد چرخش و پشته با لوئیس سورینو, James Paxton و دومینگو آلمانی در شروع سال ؟ شرمن مذاکرات در مورد چگونه این تیم را نگاه کنید در اوایل فصل و دقیقا چگونه صف و تبادل کارکنان ممکن است لرزش.

یانکی ها افسانه و بله شبکه رنگ مفسر پل اونیل پس از آن می پیوندد Shearnie و نلی. اونیل شکسته شدن وضعیت خود با تمام صدمات و چگونه تیم را از طریق آن دریافت کنید. او در گفتگو با نلی در مورد آسیب های زمانی که آنها در مقابل در مورد میزان که اتفاق می افتد در حال حاضر. آنها همچنین بحث در مورد Clint فریزر و نقش خود را با این تیم است. اونیل به نظر می رسد در مواجهه با نلی در سال 1995 زمانی که مسکن هنوز هم با Mariners — و مشکل خود را با نوار لغزنده. او به نظر می رسد در خاطرات مورد علاقه خود را از کسانی که در قهرمانی تیم در برانکس.

اشتراک در “Pinstripe Pod” در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. قسمت جدید منتشر خواهد شد دوشنبه در بهار آموزش و دوشنبه ها و پنج شنبه ها آغاز مارس 30th.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im