گوش دادن به قسمت 13 از ‘تا در آبی کرسی”: در داخل رنجرز حذفی فشار feat. کریس Kotsopoulos


Chris Kreider and Mika Zibanejad celebrate the New York Rangers' overtime victory over the New York Islanders on Feb. 25, 2020.
گتی ایماژ

رنجرز در حال آمدن یک خطر ناک اضافه برنده شدن بیش از جزایر. آنها در حال حاضر برندگان چهار مستقیم بازی هستند و فقط چهار امتیاز از برگشتی. آن را به زمان مناسب برای یک نام تجاری جدید “در آبی کرسی” پادکست با سابق رنجرز بزرگ ران Duguay.

رون و من باز نشان می دهد شکستن شنبه بازی هیجان انگیز که در آن تفنگداران ایستاده در فشار برگشتی. بحث ما در مورد وحشی هفته در رنجرز, اخبار, از جمله واکنش به کریس Kreider قرارداد فرمت ران افکار در تجارت بردی Skjei به طوفان و ناگوار تصادف مربوط به ایگور Shesterkin و پاول Buchnevich در بروکلین. Ron همچنین درباره مهمانی پنج شنبه شب در لاس وگاس با Cuba Gooding Jr., وقت خود را صرف در وگاس با جرمی Roenick مشاهیر که مانند هاکی و چرا او بازی بزور و با تهدید و یا قمار است.

نیویورک پست رنجرز ضرب و شتم نویسنده لری بروکس سپس قطره نشان می دهد در هفتگی خود نقطه است. بروکس مذاکرات در مورد چگونه Kreider هفت سال مقابله آمد دوشنبه goaltending بودن یک دلیل بزرگ برای خود خط داغ این Skjei تجارت, برندان اسمیت پله تا یعقوب Trouba رو به بالا defenseman و زمانی که Shesterkin و Buchnevich ممکن است بازگشت پس خود حادثه.

سابق رنجرز defenseman و از برنامه Chris Kotsopoulos سپس می پیوندد نشان می دهد. Kotsie آدرس Kreider معامله رنجرز جوان defensemen اسمیت با استفاده از اندازه او برندان Lemieux رهبری مبارزه در NHL و “جعلی مبارزه” در بازی امروز ارتباط بین defensemen و goalies, Artemi Panarin بازی و اینکه آیا Blueshirts را برگشتی.

اشتراک در “در آبی کرسی” پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ران Duguay پیوست هر پنج شنبه با ما تالار افتخارات رنجرز ضرب و شتم نویسنده لری بروکس همراه با مهمانان ویژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im