گوش دادن به قسمت 16 از ‘تا در آبی کرسی”: زندگی بدون هاکی feat. Sean اوری

NHL فصل متوقف شده است. ران Duguay باز می شود این هفته قسمت از “در آبی کرسی” پادکست صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه که او انجام شده است در طول این عجیب و غریب, ترسناک زمان. او همچنین توضیح می دهد که چه NHL می تواند انجام دهد اگر و هنگامی که فصل رزومه در تابستان.

نیویورک پست رنجرز ضرب و شتم نویسنده لری بروکس پس از آن قطره. بروکس در مورد زندگی خود را بدون هاکی و آنچه که او لذت می برد انجام دور از میدان یخ بازی. او همچنین به نظر می رسد در برخی از بزرگترین تفاوت ها بین بازیکنان در گذشته در مقابل بازیکنان امروز. سالن از شهرت نویسنده به بررسی زمانی که فصل ممکن است بازگشت و میسازد های حذفی فرمت های لیگ می تواند با استفاده از.

سابق رنجر شان اوری سپس می پیوندد نشان می دهد. اوری مذاکرات در مورد بازی خود را حرفه ای چگونه بازیکنان را در طول سال ها تغییر جت های خصوصی و تیم شیمی چرا او نوشت: یک کتاب خود “هیچ F*cks داده” پادکست و چه چیز دیگری او را در این روزها.

اوری همچنین مذاکرات در مورد دو هفته المپیک شکستن و چگونه این امر منجر به برخی از سرگرم کننده را برای بازیکنان است. صریح اوری بحث مقایسه ای بین او و برندان Lemieux و چگونه جوان رنجرز بازیکن می تواند بهبود بخشد. او توضیح می دهد که زندگی خود را در حال حاضر به عنوان یک بازیگر از جمله برخی از قبلی و آینده نقش فیلم.

اشتراک در “در آبی کرسی” پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ران Duguay پیوست هر چهارشنبه ویژه رنجرز مهمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>