گوش دادن به قسمت 2 از ‘Pinstripe غلاف’: زمانی که بیس بال بازگشت ؟


Mariano Rivera and Gerrit Cole speak in the New York Yankees dugout during spring training in 2020.
چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

با بازی بیس بال, ورزش و به طور کلی در خود نگه دارد در میان coronavirus گیر ما شما را به قسمت 2 از “Pinstripe غلاف” با کریس Shearn و سابق Yankees پارچ جف نلسون.

Shearn و نلی باز نشان می دهد صحبت کردن در مورد کوروناویروس و تاثیر آن را در زندگی خود بازی بیس بال, ورزش و جهان است. آنها بحث در مورد زمانی که فصل بیس بال در واقع می تواند آغاز خواهد شد. آن را 100 بازی فصل ؟ آن را شروع و در ژوئن ؟ این چگونه بر بازیکنان ؟ وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.

من پس از پخش یک کلیپ از من چت با Doc Gooden در نلی که منجر به یک داستان فوق العاده در مورد 1996 یانکی ها. آن را شامل مدفوع در یک فنجان و یانکی ها اغل گاو یا حشم.

نیویورک پست ورزشی نویس مایک Vaccaro پس از آن باعث می شود اولین بازی خود را در نشان می دهد. Vaccaro, مذاکرات در مورد چگونه برای نوشتن در مورد ورزش و بدون ورزش, وقتی بیس بال ممکن است بازگشت, چگونه فصل در نهایت می تواند شکل و به نظر می رسد بازگشت به 9/11. چه سخت است آن را نداشتن هر گونه ورزشی در حال حاضر ؟ می تواند بیس بال خود را تغییر دهید, قوانین جدید در حال حاضر با یک کوتاه فصل ؟

اشتراک در “Pinstripe Pod” در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. قسمت جدید منتشر خواهد شد صبح دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>