Spike Lee sits courtside as the New York Knicks play the Houston Rockets on March 2, 2020.
سازمان حفاظت محیط زیست

داستان در ابتدا در یک نیکز پیروزی بیش از یک راکت خوب تیم شنبه شب در تیم جدید رئیس جمهور لئون افزایش یافت و در روز اول در کار است. آن را در نوبت صبح روز سه شنبه زمانی که اسپایک لی رفت و در ESPN “را” و خطاب حادثه شب گذشته با باغ میدان مدیسون امنیتی است. این بیشتر نیکز چیزی که ممکن است به دنبال بهترین خود را برنده فصل با روابط عمومی فاجعه است.

که در آن آخرین قسمت از “Big Apple سطل” پادکست شروع می شود. Kazeem Famuyide و من واکنش نشان می دهند به این فیلمساز و superfan را نظرات نیکز’ PR بیانیه و چه ضعیف این به کار گرفته شد. نباید نیکز گفته اند لی در مورد عدم استفاده از کارکنان ورودی? چرا تشدید این وضعیت با یک صدای جیر جیر است که شامل یک عکس از دور از لی و جیمز دولان دست دادن? آن را در حال حاضر تبدیل به یک جنگ بین Lee که با صرف حدود 300.000 دلار در سال در بلیط و تا به حال آنها را برای تقریبا 30 سال و بحث برانگیز نیکز مالک.

افسانه ای نیکز پخش مایک Breen سپس می پیوندد نشان می دهد. Breen مذاکرات در مورد خاص آن بود برای او برای رسیدن به سالن از شهرت و چگونه سپاسگزار او را برای رسیدن به تماس نیکز بازی برای مدت طولانی. او همچنین در مورد آنچه که او دیده است از RJ برت نیکز’ جنبش جوانان و آینده این تیم است. او صحبت می کند به شدت از مایک میلر به عنوان پتانسیل سر مربی بعد از این فصل است. 2020 کورت Gowdy برنده جایزه معافیت های پایین که در آن خود را “بنگ!” تماس سرچشمه گرفته و چگونه آن گیر کرده با او. Breen همچنین مذاکرات در مورد همکاری با والت “کلاید” Frazier و کلمات مورد علاقه خود را از کلاید واژگان. “زودرس نوچه” می شود مقدار زیادی از عشق در اینجا.

نیویورک پست نیکز ضرب و شتم نویسنده مارک برمن پس از آن قطره را با خود هفتگی نقطه. برمن در مورد گل رز سخنرانی به این تیم قبل از دوشنبه شب پیروزی چشمگیر و پیام او فرستاده شده به بازیکنان است. برمن آدرس آنچه رز به معنی حق رای دادن و تاثیر او می تواند داشته باشد. او همچنین در مورد برت اعتماد به نفس و بهبود بازی در یک کار حرفه ای-بهترین عملکرد.

عضویت در “سیب بزرگ سطل” در اپل پادکست. شما همچنین می توانید نشان می دهد در Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. با نام تجاری جدید از قسمت های آیند هر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im