گوش دادن به قسمت 21 از ‘بزرگ اپل سطل’: Kenny اتکینسون نیکز به عنوان مربی feat. پیتر روزنبرگ بن افلک

نیکز در حال آمدن یک پیروزی بیش از پیستون روز یکشنبه در Madison Square Garden. این داستان اگر چه کنی اتکینسون در حال حاضر در دسترس پس از این فصل است. Kazeem Famuyide و من پیوست در استودیو نیویورک پست ورزشی نویسنده پیتر Botte.

ما بحث در مورد شبکه’ تعجب آور شلیک اتکینسون و دلایل احتمالی آن است. بحث ما در مورد او کار فوق العاده ای انجام داده است و پتانسیل نیکز استخدام او پس از فصل است. ما هم شکستن دیگر کارکنان مربیگری امکانات از جمله پتانسیل رویای سه نفر از اتکینسون, Jeff Van Gundy و Tom Thibodeau. ما سپس به بحث در مورد آنچه سوراخ نیاز به پر شود در این فهرست و این تابستان پیش نویس میدارد و نمایندگی رایگان.

Kaz و من صحبت کردن در مورد اهمیت خوب دبیرستان مربی که منجر به چند کلیپ از چت من با بن افلک. افلک صحبت در مورد نقش خود در “راه بازگشت” به عنوان یک مدرسه بسکتبال مربی آماده سازی است که به آن رفت و آن را به عنوان اولین فیلم های ورزشی او ستاره دار در. افلک نشانی از یک کار فوق العاده ای تصور Nick Nolte از “تراشه های آبی.”

نیویورک رادیو شخصیت پیتر روزنبرگ پس از آن می پیوندد نشان می دهد. او در مورد اسپایک لی درام در باغ میدان مدیسن و نیکز’ تصویر. روزنبرگ مقایسه جیمز دولان به دن اسنایدر و می گوید ردسکینز صاحب بهتر است برای واکنش به چیزهای کوچک و اضافی خرده. او همچنین در مورد اتکینسون به طور بالقوه در حال حرکت در سراسر شهر به مربی تیم نیکز خود میزبانی تجربه در داغ 97 و “مایکل کی نشان می دهد” و بازگشت او به WWE به عنوان یک میزبان.

عضویت در “سیب بزرگ سطل” در اپل پادکست. شما همچنین می توانید نشان می دهد در Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. با نام تجاری جدید از قسمت های آیند هر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im