گوش دادن به قسمت 26 از ‘باند همه در اینجا: جت های رایگان-Agent اهداف feat. مایک تاننباوم

با NFL free agency برنامه ریزی (در حال حاضر) برای شروع هفته آینده این زمان به آنچه جت ممکن است انجام دهد. نیویورک پست جت ضرب و شتم نویسنده برایان Costello و من میزبان ویژه رایگان-آژانس قسمت از “باند همه در اینجا.”

آیا جت های فعال بر روی رایگان-بازار? چه هستند برخی از بزرگترین آنها نیاز دارد ؟ آیا آنها را از بازگشت رابی اندرسون? ما موقعیت با موقعیت و پیش بینی آنچه جت ممکن است انجام دهید زمانی که امضای دوره آغاز می شود.

سابق جت های GM مایک تاننباوم سپس می پیوندد نشان می دهد. او می شکند چگونه رایگان-آژانس, دوره آثار, به نظر می رسد در حرکت خود را با جت و به نظر می رسد به جلو به آنچه که ممکن است اتفاق می افتد با اندرسون. آخرین بار جت تا به حال هر موفقیت بود که تاننباوم بود جنرال موتورز و رهبری آنها را به بازگشت به عقب مسابقات قهرمانی آسیا بازی.

اشتراک به “باند همه در اینجا” در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ما باید یکی دیگر از قسمت منتشر شد و پس از NFL free agency دوره آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>