گوش دادن به قسمت 3 از ‘Pinstripe غلاف’: هارون قاضی مرموز آسیب feat. کن سینگلتون


Pinstripe Pod Episode 3 Aaron Judge Yankees podcast
چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

این هفته می شده اند و ما بزرگ بیس بال فصل پیش نمایش نشان می دهد اما coronavirus تا به حال برنامه های دیگر. ما هنوز هم داریم شما را با پوشش قسمت 3 از “Pinstripe غلاف” با کریس Shearn و سابق یانکی ها مسکن رقابتهای سری قهرمان جف نلسون.

بچه ها باز پادکست پرداختن مرموز هارون قاضی سقوط ریه است که هیچ کس نمی دانست در مورد. آنها بحث در مورد قاضی آسیب نگرانی در طول سال به عنوان او تا به حال مشکل سالم ماندن پس از خود را تا سال 2017 rookie فصل است. سپس آنها واکنش نشان می دهند به Mariano ریورا نظرات در مورد طول فصل و چگونه بسیاری از بازی ها را تعیین می کند یک قهرمان واقعی است. در این هفته “نلی قطعه,” نلی می گوید یک داستان باور نکردنی است که هرگز از آن ساخته شده به رسانه ها در مورد اتوبوس تیم نزدیک به اوج در مکزیک روز قبل از اینکه یانکی ها آغاز خواهد شد خود را در سال 1998 فصل است. حتی جورج Steinbrenner شنیده در مورد این که آنها را نگه داشته و آن را تحت کاری ادامه داده اند. این اتفاق افتاد به سال آنها رفت و با پیروزی 114 بازی و یک سری جهانی.

نیویورک پست بیس بال نویسنده دن مارتین پس از آن باعث می شود اولین بازی خود را در پادکست. مارتین در مورد آخرین اطراف قاضی و آسیب دیدگی او پس از صحبت کردن با او را در تمپا. او همچنین توضیح می دهد که این صحنه عجیب و غریب در تمپا در Yankees اردوگاه به عنوان coronavirus شروع به تبدیل شدن به جدی تر و بچه ها شروع به ترک.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

پیشین MLB همه ستاره جهان سری قهرمان و بله شبکه یانکی ها بازی توسط بازی و رنگ مفسر کن سینگلتون سپس پیوست نشان می دهد. سینگلتون, مذاکرات در مورد یک برنامه به طور بالقوه کوتاه فصل در حال حاضر به کوتاه فصل زمانی که او در سال 1981 و قاضی صدمات و بینی سبک از بازی. سینگلتون همچنین در مورد بله شبکه پخش غرفه و چقدر لذت آن است که کار با همه وجود برای بیش از 20 سال تماس با یک تیم برنده در هر فصل. سینگلتون نیز طول می کشد یک سفر کردن خط حافظه به بازی خود را روز گفتن داستان از دست دادن در MVP به همین بیلور به ارل ویور مدیریت و سبک آن Orioles تیم همیشه برنده است.

اشتراک در “Pinstripe Pod” در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. قسمت جدید منتشر خواهد شد صبح دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>