به خوبی متصل لابی یک قتل در سال 2019 wooing تالار شهر و شورای شهر در همه چیز-اما-در-آشپزخانه-سینک لیست از مسائل raking در تجمعی $113.19 میلیون, با توجه به یک گزارش جدید توسط شهر کارمند.

که چشم ظاهر مجموع نشان دهنده 10 درصد افزایش از چه مقیاس-اتاق كمپرسي پایین کشیده در سال 2018 تاکید فقط چگونه با صدای بلند پول در عرصه سیاسی ناظران گفت.

“افزایش هزینه را نشان می دهد به خوبی پاشنه بلند می توانید با صرف برای یک بلند گو حرف زدن در مقایسه با متوسط نیویورکر که صحبت می کند و با زمزمه گفت:” بلر هورنر از نیویورک منافع عمومی گروه پژوهشی.

“باید کار و یا آنها نمی تواند هزینه های بیشتر خمیر در لابی.”

تاپ در لیست برای سومین سال اجرا شد چهارشنبه سوری Kasirer شرکت Kasirer LLC که به جیب $14.3 میلیون از آن بیش از 200 نفر از مشتریان این گزارش در بر داشت.

او ملاحظه پایدار شامل: PETA که به دنبال درمان بهتر برای حمل اسب و پشت یک پیشنهاد ممنوعیت, خز; توتون و تنباکو رایگان کودکان و نوجوانان و انجمن سرطان که پشتیبانی از ممنوعیت طعم سیگار e -; NY1 صاحب منشور ارتباطات که حق رای دادن نیاز به تمدید می شود, توسط شهر; بارگذاری است که در مبارزه با شهر طرح ها برای کلاه سفرهای; و این کنسرسیوم که به دنبال به redevelop منطقه در شهرستان لانگ آیلند برای سقط آمازون پردیس.

“این اولین بازار مال فروشان گفت:” Kasirer که ساخته شده تا به تاخت و تاز با شهردار, بیل د Blasio — به همراه شهرداران مایکل بلومبرگ و رودی جولیانی قبل از او — و همچنین شورای شهر سخنران Corey Johnson, که به طور گسترده ای در نظر گرفته frontrunner برای تبدیل شدن به شهر بعدی شهردار.

“شما باید برای ایجاد ائتلاف در هر دو شورا و دولت.”

دوم بالاترین جبران شرکت بود جیمز Capalino & Associates که به دست آورده $11.9 میلیون دلار در سال 2019.

مانند Kasirer, Capalino نیز دهه روابط de Blasio و دیگران در دولت شهر و فهرستی متنوع از مشتریان که شامل جزیره استاتن بازار, قلمرو مذهبی اسقف اعظم نیویورک, vaping غول Juul Labs, macy’s, New York University, یو پی اس و بیشتر.

یکی از Kasirer مشتریان طرفدار حقوق حیوانات, anti-اسب کالسکه گروه نیویورکی برای, تمیز, قابل زندگی و امن خیابان و یا NYCLASS — توافق در سال 2018 به پرداخت دولت اجرا-ناظر کمیسیون مشترک در اخلاق $10,000 خوب برای حل و فصل اتهامات لابی-قانون تخلفات پس از اهدای 75000 دلار به کمپین یک New York, a de Blasio-کنترل وکالت ،

در همان سال Capalino پرداخت $40,000 خوب به JCOPE برای حل و فصل اتهامات لابی نقض اعتراف او شخصا کمک $10,000 به د Blasio است و ادم ساده لوح و امن یکی دیگر از 90000 دلار در سهم از نه مشتریان که حفظ او را به لابی شهر, شهردار و کارمندان ارشد.

بولتون – St. john’s شرکت در دور سوم در این شهر کارمند را گزارش درآمد 5.6 میلیون در سال 2019.

با توجه به خروجی بودجه شرکت مادر RJ Reynolds Tobacco — RAI خدمات — تا به حال بزرگترین لابی پایدار پرداخت هفت شرکت های مختلف در مبارزه با قانون ممنوعیت سیگار منتول.

اما املاک و مستغلات و توسعه باقی مانده نان و کره از لابی صنعت حسابداری برای 40 درصد از تمام جبران این گزارش اشاره کرد.

توسعه دهنده از یک پروژه برای ساخت یک 13-برج مخلوط با استفاده از پروژه همراه سیفون کریک در Queens — FWRA کنسرسیوم — پرداخت بیش از $1 میلیون نفر در لابی صورتحساب آن را به عنوان به دنبال پیروزی شهر تصویب به محیط را تغییر دادن منطقه بیشتر پرداخت شده توسط هر مشتری یک سال گذشته است.

Capalino یکی از این کنسرسیوم را در لابی.

“این سوال که آیا منافع عمومی است که خدمت کرده است و یا اینکه منافع خاص را بیش از حد تحت تاثیر قرار با استخدام کارشناسان گفت:” الکساندر Camarda از داوود دوباره اختراع آلبانی.

در حالی که پس از-منحل CONY گروه تحت بررسی بود, de Blasio گفت: او را محدود به طور مستقیم ملاقات با لابی یک موضع است که شهرداری گفت او را حفظ می کند.

“شهردار ملاقات نمی کند با هر گونه لابی-برای-استخدام” گفت: شهرداری سخنگوی Freddi گلدشتاین.

جانسون — که علنا گفت که او را رد خاص-بهره پول خود را در تالار شهر اجرا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گزارش اضافی توسط غنی کالدر و هارون Feis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im