مرد کشته شده توسط پلیس در لندن پس از حمله با چاقو که سه نفر مجروح یکشنبه شناخته شده به عنوان an ex-con که در زمان زندان برای جرائم تروریستی و منتشر شد تنها چند روز پیش از آن.

Sudesh عمان 20 — بود که به ضرب گلوله کشته و پس از 2 بعد از ظهر حمله در Streatham در جنوب لندن شده بود و اجازه خروج از توقیف یک هفته پیش, که در آن او در زمان خدمت برای اتهام انتشار و در اختیار داشتن اسناد و مدارک حاوی تروریستی, اطلاعات, بی بی سی گزارش داد.

او منتشر شد و پس از سپری کردن تنها بخشی خود را از سه سال و چهار ماه حبس با توجه به نگهبان.

امان آمد به توجه counter-terrorism مقامات در ماه آوریل زمانی که محققان آموخته شده از پست ها در یک برنامه پیام رسانی است که شامل یک عکس از یک چاقوی دو اسلحه و شهاده پرچم با کلمات عربی به صورت “مسلح و آماده مارس 3,” خروجی گفت.

پلیس گفت که او همچنین با ارسال ویدئوها به بستگان و آشنایان در یک گروه واتساپ از جمله تصاویری از گردن زدن او فرستاده دوست دختر خود را.

“اگر شما می توانید یک بمب از آنجا که خانواده و دوستان و یا جاسوسان در حال تماشای و یا مشکوک شما را چاقو مولوتف صدا بمب و یا یک ماشین در شب و حمله به گردشگران (صلیبیون), پلیس و سربازان taghut یا غربی سفارتخانه ها در هر کشور شما در این سیاره” او به او نوشت: بی بی سی گفت.

او برای اولین بار دستگیر شده در مارس 2018 به ظن برنامه ریزی یک حمله تروریستی و التماس کرد گناه را به تروریست اسناد و انتشارات اتهامات در نوامبر آن سال.

روز یکشنبه پلیس گفت: او حمله چندین نفر در لندن مشغول محله و زخمی شدن سه نفر از جمله یکی با تهدید کننده زندگی جراحات — در یک “تروریستی مرتبط با” حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de