لانگ آیلند مدیر بانک است سرنگون میان طرح دعوی در دادگاه در برابر رقیب

این بود که هیئت مدیره و یا پسر خود را و او را انتخاب کرد ،

هیئت مدیره و مدیر در لانگ آیلند مبتنی بر هانوفر بانک سرنگون شد هفته گذشته پس از اجرایی مواجه او را بیش از این واقعیت است که پسر خود را به تازگی از چپ به کار در یک رقیب — یک به شدت مورد بحث ارتداد که موجب طرح دعوی در دادگاه در منابع گفته شده این پست.

“ما Sapanskis چوب با هم” جان Sapanski گفت هانوفر مدیر عامل Michael michael kaplan قبل از سهامداران رای هفته گذشته به گفته یک منبع مطلع در مرحله نهایی مسابقات.

روز دوشنبه هانوفر اعلام کرد که سرمایه گذاران در بخش خصوصی برگزار می شود مینیولا مبتنی بر بانک, است که ماهیگیری را به بعد از این سال رای به حذف Sapanski حتی به عنوان آنها را مجددا انتخاب سه مدیران وفادار به مدیر عامل.

Sapanski پدر کنت Sapanski هانوفر را رئیس سابق اعتباری افسر که در حال حاضر اجرایی در اولین مرکزی پس انداز بانک گلن یارو مبتنی بر رقیب. در نوامبر طرح دعوی در دادگاه هانوفر متهم جوان Sapanski از سرقت اطلاعات رقابتی زمانی که او برای اولین بار مرکزی. هانوفر بعدها ادعا کرد که او و دو تن دیگر از جداشدگان کار می کرد با فعال سهامداران برایان جناس خط خارج شدن هانوفر را برنامه ریزی شده IPO.

به گفته یک منبع آشنا با رای سالمند Sapanski سقوط کرد با michael kaplan و تیم خود را پس از او پسر عیب و جناس را حرکت علیه این بانک در ماه گذشته.

در یک مکالمه تلفنی از خانه خود در فلوریدا جان Sapanski تایید نهایی مسابقات.

“پسر من یک بازیگر در هانوفر و او شده است در بانکی برای 30 40 سال, و او می خواست از,” او گفت: پست. “او فقط می خواهم تا به حال عمل جراحی قلب باز تا زمانی که همه این اتفاقات من گفت:” شما پسر من من شما را دوست دارم. من استیک با شما است.'”

عنوان پست گزارش جناس گذراند نامه ای سرگشاده به هموطنان سهامداران در فوریه. 10 جزئیات اتهامات که michael kaplan مسلم خود اسراف جبران بسته در حالی که توزیع یک کار به پسرش است که او واجد شرایط و با استفاده از “ارسال نادرست زمان ورق” را به ارائه خود را با یک “هیچ نشان می دهد کار” با مزایای کامل.

جناس نامه باعث سریع و کوبنده پاسخ از michael kaplan و هانوفر ادعا در یک Feb. 12 نامه به سهامداران که جناس مدیون میلیون ها دلار به بانک ادعا که او در همکاری با اولین مرکزی به منظور آسیب michael kaplan و غرفه هانوفر را IPO.

جان Sapanski را انکار می کند که هانوفر IPO بود و همیشه در معرض خطر و گفت: نوشته که به او پیشنهاد بانک عمومی سال پیش. وقتی پرسید که آیا او در حال برنامه ریزی برای اقامت در هانوفر مدیره با وجود خانوادگی, درام, Sapanski خندید ایده قبل از quipping “من 89 سال سن دارد.”

در روز دوشنبه بیانیه michael kaplan مطمئن باشید سهامداران برنامه ریزی برای ارائه عمومی باقی می ماند و در مسیر.

نمایندگان برای جناس کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im