نیویورک دکتر امید خود را برای کمک به افراد مسن COVID-19 بيمار با یک طرح درمان با الهام از موفقیت طور آزمایشی در حال گزارش شده با هیدروکسی کلروکین — و که او می گوید نتایج امیدوار کننده ای را نشان می دهد.

دکتر Mohammud علم, یک متخصص بیماری های عفونی وابسته پلینویو بیمارستان گفت: 81 درصد از آلوده covid بیماران او تحت درمان در سه جزیره خانه های سالمندان بهبود از سرایت.

“در این بحران متوجه شدم من تا به حال به انجام کاری” علم گفت. “من متوجه شدم که اگر این بود که پدرم چه کنم ؟ و من می خواهم هر چیزی من می تواند به کمک کند.”

عالم گفت: او تصمیم گرفت او نمی تواند درخواست تبلیغ ترکیبی از ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین به دلیل عوارض جانبی می تواند به طور بالقوه کشنده برای بیماران در معرض خطر بسیاری از آنها تا به حال زمینه مسائل مربوط به قلب.

“من می دانستم که من می تواند به مخاطره نمی اندازد این بیماران” علم گفت.

“ما می دانیم که از FDA که آزیترومایسین می تواند باعث آریتمی های مهلک و غیر طبیعی نارسایی قلبی است که می تواند منجر به مرگ” علم گفت.

بیماران خود را تحت دراز مدت مراقبت حاد و تا به حال بیماریهای مانند فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر و بیماری انسدادی مزمن ریوی یا نارسایی احتقانی قلب.

FDA هشدار که آزیترومایسین “می تواند باعث تغییرات غیر طبیعی در فعالیت الکتریکی قلب است که ممکن است منجر به یک برنامه به طور بالقوه کشنده نامنظم قلب ریتم است.”

بنابراین به جای علم جایگزین آزیترومایسین با یکی دیگر از چندین دهه آنتی بیوتیک است که نمی مطرح هر گونه خطرات شناخته شده به قلب است.

“داکسی سایکلین یک ضد التهابی با خواص مشابه به آزیترومایسین اما بدون نگرانی های ایمنی و بدون سمیت قلبی,” او گفت:.

“بنابراین من تصمیم گرفتم چرا که نه را انتخاب کنید که?” اضافه شده علم هیئت مدیره گواهی شده داخلی که مشترک نتایج مشاهدهای گزارش متشکل از 47 بيمار او درمان می شود.

“با [محدود]منابع ما در خانه سالمندان ما در زمان یک نفس عمیق بکشید و متوجه شدم ما نیاز به انجام کاری” علم گفت.

علم است نه تنها برای شروع با استفاده از داکسی سایکلین در مبارزه با COVID-19.

هنری فورد نظام سلامت آغاز شده است با استفاده از ترکیبی از سه دارو به دلیل ظاهرا عوارض جانبی کمتری منتشر شده در گزارش وزارت امور خارجه.

علم شروع به درمان بیماران خود 45 از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آنها توسعه یافته و تب بالا تنگی نفس و سرفه.

او موفق به دریافت اجازه از خانواده خود را قبل از آنها شروع به داروها که هنوز تحت کارآزمایی های کنترل شده تصادفی.

“اکثر تا به حال بهبودی بالينی” گفت: علم. “ما تا به حال بسیار خوب میباشد.”

علم گفت که 38 47 بیماران تحت درمان با بازگشت به خود را پایه و علائم خود را حل و فصل. هفت نفر از بیماران منتقل شده به بیمارستان و دو سالگی درگذشت.

وجود دارد هیچ گروه کنترل در این مطالعه پس علم اذعان مطالعات بیشتری مورد نیاز به ارزیابی خود را از پروتکل اثربخشی.

علم اشاره کرد که 87 سال با فشار خون بالا و بيماری عروق کرونر مسائل ضرب و شتم ویروس. “دختر او پس خدا را شکر که من لازم نیست برای انتقال او به یک بیمارستان است.”

“در پایان روز, ما احساس می کنیم با ارسال کمتر از بیماران به بیمارستان های ما ذخیره تخت ICU و ما به ذخیره برخی از هواکش در بیمارستان” علم گفت.

یک متخصص بهداشت گفت: با استفاده از چندین دهه داکسی سایکلین که مورد مطالعه قرار گرفته پس از دهه 1960 است قابل قبول جایگزین برای آزیترومایسین.

“از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد افراد مسن ترین آسیب پذیر و یا افراد با بیماری های زمینه ای وجود دارد نظری نفع داکسی سایکلین بیش از آزیترومایسین به دلیل داکسی سایکلین است نه در ارتباط با بیماری های قلبی و عروقی,” دکتر گفت: Sten H. Vermund این دین از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی.

Vermund همچنین هشدار داد یک کارآزمایی بالینی لازم است و همچنین اشاره کرد که دو نفر را تصویب دور.

“من خوشبین هستم در مورد این ترکیب اما به خوبی طراحی شده مطالعه بالینی ضروری و مورد نیاز برای شناسایی مناسب بیمار جمعیت بهینه سازی دوز رژیم و ارزیابی عوارض جانبی این درمان ترکیبی” اضافه شده Dr. Ryan سعدی یک ییل-آموزش اپیدمیولوژی بیماری های عفونی که در حال حاضر در حال توسعه یک فناوری در Quantaira سلامت.

Vermund نیز اضافه شده است که دیگر درمان های جایگزین است که می تواند فقط به عنوان خوب و کمتر سمی نیز باید در نظر گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی