یکی از نیویورک جدیدترین وکلا بود و قسم خورده در چهار شنبه قبل از یک پانل از قضات که شامل دو که به سرنگونی اعتقاد خود را در سال 1988 دو-قتل پدر و مادر خود را در لانگ آیلند.

مارتی Tankleff — که صرف بیش از 17 سال باز قبل از اینکه آزاد در سال 2007 — بود و در میان حدود 60 وکلای بستری بار در طول یک مراسم در بروکلین.

این رویداد به ریاست پنج استیناف بخش قاضیان و دو نفر از آنها — Reinaldo ریورا و Marc Dillon — امضا کردن به اتفاق آرا حکم 13 سال پیش آشيانه حکم هیئت منصفه که Tankleff به جرم کشتن مادر خود را آرلین و پدر سیمور.

“برای من این بود تاریخ” گفت: Tankleff.

“چه شگفت انگیز روز.”

او پس از آزادی از زندان Tankleff از 48 به دست آورده مدرک لیسانس خود را از دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین و مدرک حقوق خود را از Touro مرکز قانون.

او نیز ازدواج کردم و به تصویب رسید همسرش لوری دختر, Kourtney.

Tankleff گذشت بار آزمون در اوایل سال 2017, اما تا به حال به صرف سال قانع کننده مقامات او را “شخصیت و تناسب اندام” برای تمرین.

Tankleff کار کرده است به عنوان یک کارمند قانون و آموزش در Touro و جورج تاون قانون است.

Marty Tankleff
مارتی Tankleff است تبریک با همسرش لوری و دختر, Kourtney پس از فارغ التحصیلی از Touro مرکز قانون در سال 2014.کریستی Leibowitz

او گفت که او برنامه ریزی شده برای تبدیل شدن به یک وکیل مدافع جنایی “دفاع از بی گناه و ساخت سیستم کار می کنند.”

“من فکر می کنم فرصت های فراوان خواهد شد برای من در حال حاضر,” او گفت:.

Tankleff بود 17 زمانی که پدر و مادر خود بودند bludgeoned و چاقو در خانواده اسکله در خانه دختر خوشگل Terre, لانگ آیلند.

Suffolk County کارآگاهان بلافاصله مشکوک به نوجوانان و قرار او را به بازجویی که در آن به دروغ ادعا کرد که سیمور که در ابتدا جان سالم به در برد های وحشتناک, حملات, حال سرزنش خود ،

زمانی که Tankleff پرسید: اگر او می توانست “محذوف و آن را انجام داده” و یا “اختیار” یک پلیس پاسخ داد: “مارتی من فکر می کنم که چه چیزی برای شما اتفاق افتاده است.”

تاکتیک چراغ Tankleff به اعتراف منجر به محکومیت و 50 سال زندان محکوم — حتی اگر او recanted تقریبا بلافاصله.

اولیه خود تجدید نظر دقت را رد کرد اما او به چالش کشیده اعتقاد خود را دوباره در سال 2003 با استناد به “شواهد تازه کشف شده” اشاره کرد که به اتهام قتل توطئه مربوط سیمور سابق شریک کسب و کار جری Steuerman.

Steuerman و 80 و اعلام کرد هیچ نقشی در مرگ و میر و هرگز متهم شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de