طولانی Islander مانت چالش جدید دولت به بهداشت ، ساوینو دموکراتیک اولیه

یکی از معدود باقی مانده دموکرات ها در سنا ایالتی که قبلا متفقین خودش با ایران با آن مواجه است چالش اصلی در ژوئن 23.

طولانی Islander براندون Stradford, 56 بازنشسته مددکار اجتماعی با منابع انسانی, دولت در هشت ترم وقت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، دایان ساوینو که نشان دهنده دموکراتیک متمایل 23rd منطقه پوشش محله در شمال و شرق سواحل جزیره استاتن و جنوب بروکلین.

Stradford گفت: پست او را ساوینو قبل از عضویت با در حال حاضر حل شده مستقل دموکراتیک کنفرانس — که قدرت مشترک با اکثریت جمهوری خواه — یک کمپین بزرگ موضوع است.

“این IDC از حقوق خود محروم و افرادی که رای دادند برای او” Stradford گفت.

“من نمی توانم بگویم که دوره تصدی خود را با IDC کمک به جمهوری خواهان فروکش کرده است به عنوان یک مسئله است. من قصد دارم به آن را که به مردم اذکار. آن را نمی توان به دور است.”

او همچنین ادعا کرد که ساوینو است هدایت منابع به اندازه کافی به “جوامع از رنگ است.”

Stradford شده از برای او ،

ساوینو ترک IDC و توصیه نرده ها با دموکرات ها توسط دوباره منظم دموکراتیک کنفرانس در سال 2018 است. و او قبل از اتحاد است نه یک مسئولیت با ترکیبات خود را تا کنون.

از هشت IDC کاربرانی که زد برای انتخاب مجدد در سال 2018 شش شکست خوردند دموکراتیک ایجاد کنند ، اما ساوینو یکی از دو بازماندگان که breezed به پیروزی.

ساوینو نویسنده این قانون که قانونی ماری جوانا برای استفاده دارویی — دستگیر بیش از دو سوم آرا در سال 2018 دموکراتیک اولیه. او را شکست داد یاس رابینسون بود که با حمایت چپ متمایل خانواده های شاغل و دریافت 20 درصد از رای و Stradford که جمع آوری شده 12 درصد است.

و او است که حمایت از رهبر اکثریت سنا آندره استوارت عموزاده (D-یانکرز) و دموکراتیک حزبی.

“دایان انجام داده است یک کار بزرگ است. ما نگاه رو به جلو به گرفتن او دوباره انتخاب” یک سخنگوی استوارت-عموزاده گفت.

اما Stradford استدلال کرد که او وارد نژاد دو سال پیش به عنوان یک latecomer و اصرار او تا به حال شانس بهتری در برابر ساوینو one-on-one.

“بسیاری از مردم از من خواست برای اجرای دوباره” او گفت:.

مادام العمر از ساکنان منطقه که متولد و بزرگ شده در غرب برایتون و در حال حاضر زندگی در سنت جورج Stradford انجام شده است کار تبلیغی را در یک یتیم خانه در بنگلادش از طریق کلیسا بین المللی مسیحی مرکز و قول داد به قهرمان نیازهای فقرا.

یکی از برادران او که یک افسر پلیس در حالی که دیگری شده است زندانی.

“من طرفدار پلیس اما pro-smart پلیس,” او گفت:.

در پاسخ به بحث پیرامون دولت جدید قرار وثیقه اصلاحات قانون — که در آن حذف پول نقد وثیقه برای بسیاری از جنحه و برخی غیر خشونت آمیز جنایات — Stradford گفت: “وجود دارد نیاز به دوباره آن را نه از بین بردن آن است.”

در یک بیانیه ساوینو سخنگوی کمپین گفت: “سناتور ساوینو افتخار است رکورد او را از موفقیت در سنای آمریکا که در آن او نوشته است و chaptered بیش از 100 اسکناس. او برای تحویل مردم منطقه شده است و افتخار به حامل استاندارد برای افراد مشغول به کار در سراسر کشور. او به نظر می رسد به جلو به ادامه مبارزه برای او تشکیل شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>