صف های طولانی و یک کمبود طاعون بیمارستان های شهرستان تحت coronavirus محاصره

تعداد زیادی از مردم ایستاده در خط برای آزمایش coronavirus دوشنبه دیده شد نقض “اجتماعی فاصله” دستورالعمل به عنوان آنها نشسته اند با هم در باران سرد خارج المهرست بیمارستان در کوئینز.

به عنوان بسیاری از 152 مردم به صف شدند تا در یک نقطه با برخی آنقدر به هم نزدیک است که چتر خود را همپوشانی — نقض شش پا حکومت توصیه فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

پلیس با پوشیدن کاغذ نازک ماسک صورت نگه داشته و کنترل در حالی که یک بیمارستان کارگر — پوشیدن پلاستیکی زرد لباس شب باز در پشت آبی hairnet و یک ماسک صورت پشت پلاستیکی شفاف محافظ صورت — سوال هر فرد در مورد علائم خود را قبل از کارگردانی آنها را به یک چادر که در آن آزمون اجرا گرديد.

شهردار بیل د Blasio گفت: 1010 برنده در صبح روز دوشنبه که المهرست “تا به حال مقدار فوق العاده ای از فعالیت است که در بخشی به دلیل وجود 2.3 میلیون نفر در کوئینز و کمتر بيمارستان متناسب.”

در بروکلین یک پست عکاس جامعی را به عنوان تصاویر ابن میمون مرکز پزشکی دریافت حیاتی تامین اکسیژن مخازن — و به عنوان Hizzoner ramped تا او وخیم پیش بینی های مورد نیاز برای بیشتر تنفس مصنوعی ماشین آلات برای اکثر بیماران بدحال.

stefan_jeremiah_hospital_001

مخازن اکسیژن بودن deliveried به ابن میمون مرکز پزشکی.

Stefan ارمیا برای نیویورک پست

stefan_jeremiah_hospital_007

Stefan ارمیا

2

نمایش به صورت اسلاید

وجود دارد در حال حاضر حداقل 1800 نفر از افراد بستری در شهر نیویورک با COVID-19 با توجه به این شهرستان در بخش سلامت و بهداشت روانی است. یک چهارم از آنها حداقل 450 بودند در ICU.

مقامات فدرال وعده تالار شهر روز دوشنبه بعد از ظهر آنها را تحویل 400 به شدت مورد نیاز ماسک در مدت زمانی کوتاه پس از Hizzoner در تلویزیون ظاهر شد که صبح گفت: شکست برای به دست آوردن ماشین آلات می تواند هزینه زندگی.

“اگر ما نمی هواکش این هفته ما در حال رفتن به شروع به از دست دادن زندگی ما می تواند را نجات داد” د Blasio گفته سی ان ان “روز جدید است.”

Hizzoner تشکر از دولت برای ارائه این دستگاه در اواخر روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی خواستار آن را “یک گام بزرگ به جلو برای کمک به ما از طریق این هفته به بعد.”

اما او هشدار داد که شهر نیاز 15,000 ماشین آلات برای مقابله با تمام این موارد انتظار می رود تا پایان ماه مه.

— گزارش های اضافی توسط کارل Campanile

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>