لوقا Gasparre یک بنفش قلب و ستاره برنز دریافت کننده که به خدمت در نبرد برآمدگی درگذشت صبح روز پنجشنبه در 95.

او همچنین طولانی ترین-شاغل usher در متس تاریخ است.

Gasparre بازنشسته کارگر پستی که زندگی در آستوریا ملکه در زمان یک شغل دوم به عنوان راهنما در شیا ورزشگاه که ورزشگاه افتتاح شد در سال 1964. ارتش جانباز شد ثابت در بازی های بعدی 55 سال کار در بخش 109 در ورزشگاه قبل از ورود به بخش 310 در سیتی زمینه است. در سراسر خیابان را پر نقش های مشابه در ایالات متحده باز است.

“او می خواهم همان افراد در همان بخش تمام وقت شد و آنها بیشتر از دوستان” نوه جف گرینبرگ گفت.

“او دوست داشت که بخشی از متس جامعه است. او یک جزء اصلی. او شده است می خواهم وجود دارد و از آنجا که درب باز می شود. او همه چیز را دیدم متس گرا اما بزرگترین و برجسته که بخشی از زندگی او بود دیدن پاپ در ورزشگاه درخت روغن قلم.”

Gasparre یکی از هفت فرزند بزرگ شده در یورکویل در منهتن در شرق فوقانی جانبی قبل از حرکت به کوئینز در سال 1937. وجود دارد Gasparre یک استعداد شیر رقصنده دوست استعداد خواننده دو سال خود را junior: تونی بنت.

“تونی می خوانم و [Gasparre] را ضربه بزنید” گرینبرگ گفت.

در 18 Gasparre را به ارتش فراخوانده شد و در خدمت 87 مراسم اهدای Infantry Division در اروپا و کمک به آزادسازی شهر متز. در طول جنگ جهانی دوم Gasparre به ضرب گلوله کشته شد در دست راست و همچنین جدا از واحد خود را قبل از در حال کشف شده توسط همکار سربازان آمریکایی.

luke gasparre mets usher obit
لوقا Gasparre سواری در یک روز یادبود رژه در کمی گردن و ملکه در سال 2018 است.الیس کاپلان

Gasparre دریافت هفت مدال های خود را برای خدمات از جمله بنفش قلب و ستاره برنز بعد دوخته به او usher ، Gasparre پس از صرف 34 سال کار در اداره پست و 66 سال به اواخر خود را, همسر, Madeline ساختمان یک خانواده که رشد شامل سه فرزند و پنج نوه و چهار نوه بزرگ.

“او یک مرد” گرینبرگ گفت. “او تا به حال یک زندگی خوب احاطه شده توسط مردم که او را دوست داشتم.”

“لوقا برگزار شد یک محل خاص در ما متس خانواده” تیم در بیانیه ای گفت. “او به عنوان یک راهنما برای بخش هایی از شش دهه و تزئین جنگ جهانی دوم کهنه که عینک خود را بنفش قلب و ستاره برنز در usher است ،

“بنابراین بسیاری از طرفداران ما می دانستم که او را به عنوان او همیشه مورد استقبال همه با آغوش باز و یک گفتگوی دوستانه. او از دست رفته خواهد شد توسط بسیاری از ما ارسال و ما صمیمانه تسلیت به تمام خانواده و دوستان خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de