نگاهی به مایک بلومبرگ وحشیانه هفته

مایکل بلومبرگ تا به حال بهتر هفته.

اول اعلام شد که اگر او برنده در پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری او خواهد خود را به فروش خدمات مالی و رسانه ای شرکت.

بلومبرگ LP یک گاو پول نقد به عنوان کسی که همیشه پوسته $24,000 و برای یکی از آن اطلاعات مالی پایانه می توانند گواهی دهند. اما در واقعیت ترمینال کسب و کار و همچنین بلومبرگ است Tradebook سفارش-سیستم مسیر یابی — در حال مواجهه با افزایش رقابت است.

برای استارت, معامله گران در حال تبدیل شدن به یک گونه در معرض خطر در وال استریت و برای کسانی که هنوز تمرین هنرهای زیبا وجود دارد مقدار زیادی از رقیب انتخاب برای بازار اخبار و اطلاعات و سیستم عامل های تجاری ارائه شده در کسری از هزینه.

در واقع با پیشرفت های تکنولوژیکی در fintech نرم افزار از 10 سال از هم اکنون وجود دارد ممکن است به مراتب کمتر بلومبرگ پایانه های اطراف.

شما تنها نیاز به نگاه مورگان استنلی فقط اعلام کرد 13 میلیارد دلار کسب E-تجارت برای دیدن که حتی تجارت به صورت “رایگان” است رقابتی — و که رفتن بیشتر فشار بلومبرگ است Tradebook حاشیه.

سپس میلیاردر اعلام کرد که اجرای مالیات بر معاملات مالی — که باعث می شود حس صفر. آن را صرفا inflicts یک لایه از هزینه بر صرفه جویی در مصرف عمومی است که درایو هزینه های بالا و بازده پایین.

چنین مالیاتی را نیز خراب کمی معاملاتی شرکت های که ارائه خیلی از بازار امروز نقدینگی. نقدینگی به عنوان جاذب شوک به بازار یو پی اس و فراز زندگی. بدون مقدار کافی و در زمان نیاز به سهام و اوراق قرضه می گیرند بیشتر به عنوان هر کس سر به خروج.

به علاوه وجود او فوقالعاده عملکرد ضعیف در فوریه. 19 دموکراتیک نامزدهای بحث است.

بلومبرگ باید با استفاده از پول خود را برای همه چیز بهتر از در حال اجرا برای رئيس جمهور. اگر سیاست های خود بودند هر خوب او نمی خواهد نیاز به صرف ثروت برای متقاعد کردن هر کسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im