بازگشت از XFL بسیاری از bettors بدونم که اگر آنها باید درگیر. نکته خوب این است که شما لازم نیست که برای یادگیری یک ورزش جدید. ما اطمینان داریم که خوانندگان ما می دانیم که چگونه به نقص, فوتبال و جز برای یادگیری XFL قوانین جدید وجود دارد واقعا تفاوت زیادی نیست. فوتبال فوتبال است. در سال گذشته ما با آن مواجه هستند همین وضعیت با اتحاد فوتبال آمریکایی (AAF) و برنده بهترین های ما شرط می بندم با گذشته هفت هفته قبل از لیگ خورده پس از هفته 8 بنابراین ما با اعتماد به نفس از XFL خواهد بود beatable بیش از حد.

Bookmakers در همان نقطه به عنوان bettors در تلاش برای تجزیه و تحلیل قدرت از هشت XFL تیم است. و هیچ کس نمی داند چقدر خوب خطوط تهاجمی یا دفاعی هستند و چگونه آنها را انجام دهد به عنوان واحد اما هفته 1 خط شده اند تا پس از دوشنبه و بیش از/داند از روز پنج شنبه با بسیار کمی از خط جنبش در حال حاضر. از XFL که در آغوش wagering (و گسترش و بالغ خواهد شد بر روی گرافیک و مورد بحث در برنامه) و این جنبش نشان می دهد که bettors در حال گرفتن به این لیگ به خاطر عشق مردم به شرط آنچه را که دیده و تماشای آنچه در آنها شرط است.

برای شنبه های برتر, بازی ما به دنبال در لس آنجلس Wildcats در هوستون Roughnecks. این خط باز هوستون -31/₂ شد و تا به -6 در ویلیام هیل و دیگر کتاب ها که از شب جمعه است. Bookmakers که مجموعه ای XFL آینده شانس (مسلما افرادی که مورد مطالعه این تیم بیشتر) باید هوستون در یک اجماع 6/1 و لس آنجلس در حدود 8/1 طوری که به من می گوید وجود ندارد تفاوت زیادی بین این دو تیم و بخار مورد علاقه زیرا آنها نمی دانید بهتر است.

من حدس می زنم برخی از عشق به هوستون است زیرا مربی ژوئن جونز همواره شناخته شده برای جرم اما من در تعجب هستم این خط منتقل شده بالاتر حتی پس از هوستون اعلام کرد سابق معبد کارفرمایی P. J. Walker شروع خواهد شد بیش از سابق ریدر کانر طبخ. در حالی که لس آنجلس مربی وینستون خزه مسلما حداقل انجام شده سر مربی در XFL من هیجان زده برای دیدن آنچه که سابق USC توهین آمیز هماهنگ کننده هنجار چو می توانید با جرم. جاش جانسون که مظهر یک NFL کارگر ماهر کارفرمایی با 13 تیم در 11 فصل انتظار می رود که استارت هر چند او از دست برخی از زمان تمرین این هفته با یک ران آسیب است. هنوز هم من می خواهم اعتماد سابق پرینستون QB چاد Kanoff را انتخاب کنید تا چو جرم اگر او می شود.

منتظر این شماره به اوج اما در لا به علاوه نقاط و سپس به تماشای این بازی این آخر هفته به تصمیم گیری آگاهانه تر در هفته های آینده.

بازی: لس آنجلس +6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im