کاسپر مشهور سرمایه گذاران ممکن است خواب خوبی در طول چند ماه آینده.

وال استریت سفارشات برای نوپای تشک شرکت برنامه ریزی شده سهام اغاز شده است, نرم, اما به اندازه کافی خوب برای سهام به قیمت در اسرع وقت سه شنبه شب منابع گفت: پست.

IPO قیمت در پایان کم از کاسپر را هدف محدوده از $17 و 19 دلار سهم را به تشک فروشنده یک ارزیابی از حدود 750 میلیون بیشتر از زمانی که وبلاگ مثل اشتون کوچر و لئوناردو دی کاپریو خرید سهام در اوایل جمع آوری کمک های مردمی دور است.

اما مانند تمام اوایل کاسپر سرمایه گذاران — کوچر و دی کاپریو نیز خواهد شد قفل شده است به سهام حداقل به مدت شش ماه در یک زمان زمانی که پول از دست دادن عرضه اولیه اوراق بهادار اخذ شده است با چکش. و کاسپر انتظار می رود که به کرایه دیگر متفاوت زمانی که آن را شروع معاملات این هفته گفت: Brian همیلتون بنیانگذار HamiltonIPO.com.

“یک کلمه برای توصیف کاسپر IPO: اوه. آنها در حال از دست دادن آنها ندارید فوق العاده بالا و رشد آنها در یک کالا کسب و کار. بد” همیلتون گفت.

تخت-in-a-box تشک فروشنده که وعده خواب یک شب خوب از طریق پست مستقیم به درب خود را در ماه گذشته گفت: هدف آن افزایش به $182.4 میلیون نفر در لیست سهام است که می تواند ارزش این شرکت در آنجا که $768 میلیون.

IPO اهداف بودند و یک یاس به سرمایه گذاران که خرید سهام در ماه مارس در یک ارزیابی از 1.1 میلیارد دلار است. سرمایه گذاران در یک سال 2017 سری C بودجه دور که ارزش کاسپر در $920 میلیون نیز انتظار می رود به hosed. این گروه شامل غول خرده فروشی هدف و بروکلین نتس ستاره Kyrie Irving, منابع گفت.

دیگر زود سرمایه گذاران مانند دی کاپریو و کوچر انتظار می رود که در زمین امن تر — در حال حاضر است. این “گرگ وال استریت” بازیگر سرمایه گذاری در 2015 سری B دور که ارزش آنلاین تشک شرکت در حدود 550 میلیون دلار در حالی که کوچر از “That ’70s Show” رو درگیر در یک 2014 سری یک دور در نامعلومی ارزیابی که گفته می شده اند و حتی پایین تر است.

نیویورک شرکت تا به حال شده به دنبال به درام علاقه از طریق یک جاده نشان می دهد که در سمت چپ برخی از سرمایه گذاران احساس اجازه دهید پایین.

یک سرمایه گذار بالقوه است که رفت و به این شرکت پنج شنبه ارائه در هتل سنت رجیس در Midtown گفت: او تصمیم گرفت به تصویب کاسپر پس از شنیدن مدیران اجرایی مانند مدیر اجرایی فیلیپ کریم بحث در مورد خود برنامه ریزی توسعه به آجر و ملات فروشگاه.

“در آن معنا ندارد” این سرمایه گذار گفت: پست در راه خود را. “آیا کل پایان نامه در مورد یک disruptor?”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی