لاو, Stop & Shop و Sheetz هنوز استخدام در میان coronavirus بحران

به عنوان کارگر در سراسر جهان در صورت اخراج و furloughs چند بخش مانند کسانی که در صنعت مواد غذایی, نیاز به استخدام به عنوان تقاضا برای خدمات خود موج.

بقال Stop & Shop, برای مثال, استخدام حداقل 5000 همکاران جدید به صورت منظم پاره وقت موقعیت خود را در آن فروشگاه ها, مراکز توزیع و عملیات تحویل در سراسر, New York, New Jersey, کانکتیکات, ماساچوست و رود آیلند. Stop & Shop نیز همکاری نزدیک با شرکای خود در ایالات غذایی و تجاری کارگران و با کسب و کارهای محلی که مجبور به اخراج کردند یا کارکنان برای شناسایی نامزدهای بالقوه برای فرصت های سراسر همه تغییرات و تمام موقعیت ها.

فروشگاه اپراتور Sheetz بیش از 1,300 دهانه برای کسانی که به دنبال تمام وقت یا پاره وقت شغل. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به پرداخت یک دست انداز از 3 دلار در هر ساعت به آن حدود 17,000 کارکنان از 13 مارس تا آوریل 23.

بسیاری از محصولات نیز باقی می ماند یک ضرورت است. لاو خواهد بود استخدام 30,000 موقعیت خواهد شد که ترکیبی از تمام وقت, پاره وقت, یک شبه و فصلی نقش. مشاغل در دسترس هستند برای کارگران آواره و کسانی که به دنبال کوتاه مدت و فرصت های. بهبود صفحه اصلی خرده فروش نیز ارائه ویژه یک بار پاداش 300 $برای نفر از کارگران و 150 دلار برای کارگران پاره وقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>