لاو نمی بازگشت من پس از تماس من آسیب دیده بود در هنگام تحویل

عزیز جان: این است که با تحویل یک گرداب یخچال از لاو از رزدیل, New York. آن دستور داده شد در جولای 9, 2019 و تحویل در اوت. 5.

لاو با استفاده از یک شرکت تحویل.

پس از تحویل درب جلو ما بود و چپ و خش و دندانه دار. هنگامی که مردان منتقل یخچال قدیمی آنها ساخته شده و سوراخ در کف مشمع کف اتاق.

ما چپ های بی شماری پیام برای شرکت تحویل و سه تشدید بلیط. به ما گفته شد کسی که تعمیر rip در مشمع کف اتاق و خش در درب. هیچ کس آمد.

ما سپس صحبت لوازم خانگی مدیر لاو. به من گفته شد وجود دارد هیچ چیز دیگری لاو می توانید به عنوان آنها در حال استخدام یک شخص ثالث ارائه خدمات.

از شما بسیار سپاسگزارم برای هر گونه کمک به شما می تواند به ما در این زمینه است. C. P.

عزیز C. P.: من تماس لاو را برای شما.

و از آن شده است بسیاری از سال در ساخت اما در حال حاضر شما به من بگویید که لاو در نهایت ثابت آسیب.

در اینجا پیام خود را به من: “با تشکر از شما و تیم خود را [تحویل شرکت] در نهایت ما تماس ساخته شده و وضعیت مناسب توسط reimbursing ما این مبلغ برای یک طبقه جدید در آشپزخانه ما. لاو نیز از طریق با تشکر از شما و ارائه یک نام تجاری جدید درب جلو.”

لذت بردن از جدید خود را درب و کف. من به شما بگویم من “تیم” که متشکل از فقط من. همه “ما” تا به حال به انجام رسیدن به حق فرد در لاو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>