LSU را کلاید ادواردز-Helaire می تواند جت’ گزینه در پیش نویس NFL 2020

هنگامی که شما یک لیست از جت بزرگترین نیازهای آن را آسان به چشم پوشی کردن در حال اجرا بازگشت. آن است که خودنمایی میکند و از یک سوراخ به عنوان توهین آمیز خط cornerback لبه حمله کننده یا گیرنده گسترده اما جت قطعا نیاز به اضافه کردن در این موقعیت است و می تواند در پیش نویس است.

با وجود مقدار زیادی از حدس و گمان لو’Veon بل هیچ جا نمی رود. او می خواهد برای فصل دوم با جت پس از ناامید کننده 2019. اما جت نیاز به کمک پشت سر او و نیاز به برنامه ریزی برای آینده است.

در حالی که بل خواهد بود و در سال 2020 به نظر می رسد بسیار بعید است که او خواهد بود یک جت در سال 2021. این جت می تواند به دنبال جانشین او به عنوان رهبری در این پیش نویس است.

در کوتاه مدت جت نیاز به برخی از عمق پشت سر او. هر دو Bilal پاول و Ty مونتگمری در سال گذشته پشتیبان گیری رایگان عوامل است. در زمان فهرستی جت باید ترنتون توپ جاش آدامز و کنت دیکسون پشت زنگ.

این سوال برای جو داگلاس خواهد بود که چگونه در اوایل به در حال اجرا بازگشت. با آن دیگر نیاز به فشار دادن فکر نمی کنم او می خواهم نگاهی به در حال اجرا بازگشت زودتر از دور سوم و به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به یک سوم روز پیش نویس اولویت (دور 4-7).

اگر در حال اجرا مانند LSU را کلاید ادواردز-Helaire می افتد به دور سوم آیا داگلاس حمله با چنگال ؟ دیگر جذاب گزینه های ایالتی فلوریدا را کم Akers و یوتا زاک ماست.

اگر او منتظر می ماند تا دور بعد آپالاچی دولت Darrynton Evans جذاب کوچک-مدرسه چشم انداز.

در حال اجرا پشت یک موقعیت جت را تا حد زیادی نادیده گرفته شده در پیش نویس است. پاول آخرین مولد پشت جت را فراخوانده و از او گرفته شد در سال 2011. حتی پاول شده است عمدتا یک مکمل به عقب در طول زمان خود را با جت. Shonn گرین گذشته منجر به عقب جت گرفت و در سال 2009.

داگلاس بسیاری از حفره ها را پر کنید در این پیش نویس که او ممکن است انتخاب کردن به ثبت نام در یک جانباز به بل پشتیبان گیری, اما او باید با در نظر گرفتن پیش نویس خود را شروع در حال اجرا بازگشت از آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>