لوئیس Rojas’ طرح برای مقابله با متس’ چالش برانگیز ترین مسائل

پورت سنت. لوسی — زندگی با متس دیوانه است, شما باید آماده برای هر چیزی. همه چیز تغییر بر روی یک سکه save-the-day صاحبان آیند و می روند. استیو کوهن به نظر می رسد آخرین, اما, به عنوان نشان داده شده دوباره شنبه ، Wilpons باقی می ماند.

حداقل اگر Wilpon متس تا کنون آن را به جهان سری وجود خواهد داشت نه هر گونه نگرانی در مورد الکترونیکی تقلب و رسوایی.

که کلمه از جدید متس مدیر لوئیس Rojas که خطاب به تعدادی از مسائل به عنوان این فصل جدید آغاز می شود به صورت جدی. Rojas کار کردم چون کارلوس Beltran بود در وسط Astros’ 2017 ثبت نام الکترونیکی, سرقت, فریب داد, رسوایی به عنوان یک بازیکن.

“من در اینجا از 15 سال و همه ما انجام داده ایم این است که بازی حق” Rojas گفت: پست این هفته.

در اینجا این است که طرح خود را در مورد نحوه رسیدگی به جیک Marisnick این outfielder که بیش از آستروس. Marisnick بازی شش سال در هوستون از جمله انفجار-سطل زباله-می-به آرامی سال 2017.

“جیک است که در اینجا در حال حاضر او را در نیویورک ملاقات کرد” Rojas گفت. “او به ما کمک کند برنده بازی است. او یک دارایی بزرگ بزرگ outfielder و او پتانسیل بسیار با خفاش و من می دانم که ما در حال رفتن برای به حداکثر رساندن آن به دلیل ما باید ضربه مربیان [در فلفل قرمز دیویس و تام اسلاتر]. که این همه مورد چیست. من و او تا به حال گفتگو در مورد نقش خود و چگونگی بزرگ بچه ها در محل باشگاه وانجمن خواهد بود برای او.

“من دقیقا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است [در هوستون]. من می دانم که بچه های ما آماده به بازی بازی در یک بازی سرگرم کننده بزرگ راه با اطلاعات. این چیزی است که ما خوشحال هستند و من فکر می کنم که چه ها خواهد شد به دنبال به جلو برای این فصل است.”

تجزیه و تحلیل خواهد شد بخش بزرگی از Rojas ” سیستم.

“گاهی اوقات شما برای چیزی بپرسید فقط برای دیدن اگر آن را ممکن است در سر خود را به شما فکر می کنم هیچ راهی وجود دارد که وجود دارد و سپس آن را وجود دارد,” او گفت:. “کسانی که بچه ها باور نکردنی است. من یک مقدار زیادی از کار با مخالفت تبادل [در سال 2019] و مشغول به کار با موقعیت و چیزهای دیگر بازیکنان می خواستم مانند شمارش به سرقت و گرایش برای تیم مقابل. ما در حال رفتن به درک آنچه که به معنی حق دور به عنوان یک کادر مربیگری به آماده شدن برای این بازی است. آن را یک به علاوه.

“و ما انسان عامل.”

برنده-برنده.

Rojas نگه داشتن زبانه ها در Yoenis Cespedes شده است که کار کردن در متس’ minor league تسهیلات پس از دوره نقاهت بعد از گراز آسیب است.

“من تا به حال Yo در افراد زیر سن قانونی در نوتوانی تکالیف و ما تا به حال چندین مکالمات” Rojas گفت. “ما رد و بدل ایده های. ما یک رابطه خوب است. ما باید تعداد زیادی از اتصالات. ما انتظار داریم او را به انجام پیشرفت خود را و ما امیدواریم که او را در سراسر به زودی در صورتی که پیشرفت همچنان ادامه دارد. او ضربه. او در حال اجرا در حال حاضر. خواهیم دید که چگونه پیشرفت می رود. این گروه پزشکی را به ما اطلاع دهید.”

Luis Rojas
لوئیس Rojasچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

Rojas با اشاره به این واقعیت یعقوب deGrom شده است و کار کردن اولیه در تاسیسات.

“او مجموعه واقعا یک مثال خوب برای بچه ها” Rojas گفت. “Back-to-back Cy Youngs و او می آید در این مقطع از سال و او آماده است برای رفتن.

“آنها راه پیش رو” Rojas گفت: از کوزه توجه به اضافات از ریک Porcello و مایکل Wacha. “یک جوان ماه برنده در گذشته در Porcello تجربه یک قهرمانی. بازی حذفی. شما نام آن را.”

همانطور که برای Dellin Betances, Rojas ملاقات با او هفته گذشته است.

“حضور او اعتماد به نفس خود را, من فکر می کنم او در حال رفتن به بسیار تاثیرگذار برای ما” Rojas گفت. “او در حال انجام است همه چیز متفاوت است. ما در حال رفتن به ملاقات قبل از بهار آموزش به ببینید که در آن او است.”

Rojas است سرهم بند با های مختلف ترکیب.

“در حال حاضر من نمی خواهم به ارتکاب به هر گونه ترکیب اولیه که من به فکر در سر من,” او گفت:. “ما بسیاری از افراد در تیم ما است که می تواند انجام بسیاری از چیزهای مختلف است. ما بچه ها که می توانید بر روی پایه. ما بچه ها که می تواند در درایو اجرا می شود. ما بچه ها که می توانید آمار در نقاط مختلف در صف. بسیار وجود دارد تطبیق پذیری در فهرست. من نمی بینم هر گونه اشتباه در ترکیب تیم است.

او خواهد شد به دنبال انرژی از براندون Nimmo.

“همیشه یک لبخند همیشه مثبت” Rojas گفت. “من تا به حال برندن سراسر افراد زیر سن قانونی من فکر می کنم او در سه سطح مختلف و من او را تماشا توسعه. اولین بار او را در متس مدرسه من در سواحل خلیج فارس با مدیر و او نشان داد که ابزار خود را حق دور. من واقعا افتخار می کنم که تا چه حد او آمده است.”

Rojas همچنین دارای یک رابطه قوی با پیت آلونسو و می گوید این داستان از اولین بار او موفق NL Rookie سال در دو-A.

“در پورتلند مین در سال 2017, اولین سریال او بازی با ما. او در بازدید از یک, دو, و آنها در حال ساخت یک تبادل تغییر در حالی که او در دوم پایه” Rojas گفت. “من به او صحبت کرد در طول تغییر من پشت من به بازگشت به ستاره شرق و کسی می شود توجه من و به من می گوید به نگاه آلونسو. من و او انجام ثانویه آگهی در حالی که پارچ است گرم است. این بچه ها می پردازد با توجه به آن نوع از چیزهایی که او می تواند نمره تک کردن خفاش. که فقط او چگونه است.”

کسانی که تجربیات خود را با بازیکنان باید فعال Rojas برای کوتاه کردن منحنی یادگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر