لوئیس Rojas به سرعت نشان می دهد متس او نمی messing اطراف

پورت سنت. لوسی — لوئیس Rojas ” اول کامل-تیم ملی جلسه با متس روز دوشنبه شامل از دست نشان می دهد که چگونه بسیاری از بازیکنان قبلا در بازی لیگ کوچک برای مدیر جدید.

“من فکر می کنم آن را در حدود سه چهارم از اتاق” Dellin Betances گفت.

Rojas که صرف هشت فصل به فصل مدیریت در لیگ کوچک برای متس قبل از سال گذشته در حال تبدیل شدن به تیم کنترل کیفیت مربی آورده انرژی به محل باشگاه وانجمن با سخنان خود به این تیم با توجه به ویلسون راموس. این rookie مدیر صحبت کرد و به 63 بازیکنان در کمپ به علاوه حدود 50 متس مقامات از جمله تیم صاحب فرد Wilpon.

هر چند با لحن نرم و اندازه گیری در کنفرانس های مطبوعاتی خود را از 38 ساله Rojas آمد در سراسر به عنوان مدیریتی به خود بازیکنان است.

“او در حال صحبت کردن مثل او مدیر مانند او فرمان همه در اینجا, بنابراین من می خواهم که” راموس گفت. “سال گذشته او آرام بود اما من دوست دارم جدید لوئیس. او سعی کرد به ما برخی از اعتماد به نفس به طوری که برای ما بسیار مهم است. او می داند همه در اینجا بسیاری از بچه ها احترام او, به طوری که بسیار سرد است.”

Rojas اظهارات اولیه به تیم ملی آمد و پس از پر سر و صدا offseason برای متس است که در آن دو مدیران — میکی Callaway و کارلوس Beltran — ترک سازمان است. Callaway اخراج شد و Beltran “جدا از راه” با متس تنها پس از 77 روز برای نقش خود در Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح.

Luis Rojas
لوئیس RojasAnthony J. باعث تخریب جهانی

در اظهارات Rojas ذکر شده جهان سری تجربه در اتاق و بازیکنان مانند یعقوب deGrom و ریک Porcello که برنده Cy جوان جوایز.

“من به یاد داشته باشید این بازی تیم واقعی به خوبی نسبت به نیمه دوم” Betances گفت که وارد, به عنوان یک عامل رایگان از یانکی ها. “پس فقط نوع در ادامه به آنچه که ما به عنوان یک گروه در سال گذشته آنچه که آنها انجام داد و فقط اضافه کردن به این سال است.”

Rojas قبلا خطاب به کوزه و خشکشویی خود را قبل از اولین, اولیه, تمرین هفته گذشته است.

“اما وجود دارد با کل تیم بود که در یک لحظه خاص قادر به صدای یک پیام وجود دارد و بحث در مورد چیزهای مختلف از تیم چگونه ما می دانیم هر یک از دیگر و ارزش های ما به عنوان یک تیم” Rojas گفت. “ما صحبت بزرگ در مورد ارتباطات و اعتماد و مسئولیت پذیری که همیشه چیزهایی که من را به عنوان ارزش های ما و ما صحبت کردیم در مورد آمادگی و استعداد ما و چگونه ما در حال رفتن برای همیشه انگیزه هر یک از دیگر در بهار آموزش در طول فصل و در بالا از آن لذت ببرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im