لوئیس سورینو fallout: پنج کوزه مبارزه برای نقاط در یانکی’ چرخش

Gerritt کول آن را به تنهایی ندارند.

پس از اخبار ویرانگر که سابق آس لوئیس سورینو را تحت تامی جان عمل جراحی و از دست کل 2020 فصل — این آینده پس از آن اعلام شد که James Paxton را از دست شروع فصل به دلیل عمل جراحی برگشت — یانکی ها آغاز خواهد شد خود را تعقیب برای مدتها در انتظار 28th, World Series عنوان دو استارت رود لنگر چرخش است.

که می توانید با پر کردن لکه های خود را?

در اینجا یک لیست از نامزدها:

اردن مونتگمری: 27 سال 6-پا-6 southpaw قوی 2017 rookie فصل رفتن 9-7 با 3.88 عصر اما بازوی آسیب — از جمله تامی جان عمل جراحی — محدود او را به هفت شروع می شود دو فصل گذشته.

مایک پادشاه: 24 ساله سابق 12-انتخاب دور از Marlins تن به تن کرده و در مجموع دو نوبت در رشته در آینده در امداد با یانکی ها در سپتامبر. 27. به دست آورد در سال 2017 تجارت با میامی sinkerballer پیشرفته از کلاس-یک به سه-در کمتر از دو فصل با این سازمان است. او در کنار چهار ماه فصل گذشته با یک بازوی آسیب است.

لوئیس Cessa: right-hander ساخته شده است که در مجموع 86 ظاهر — از جمله 19 شروع می شود — پس از ساخت یانکی ها’ 2016 روز افتتاحیه فهرست. 27-year-old ساخته شده 43 حضور در امداد رسانی در فصل گذشته ارسال یک حرفه ای-بهترین 4.11 عصر. Cessa حرفه ای 4.50 عصر.

Jordan Montgomery; Deivi Garcia; Mike King
اردن مونتگمری; Deivi Garcia; Mike پادشاهچارلز Wenzelberg

جاناتان Loaisiga: فقط 15-تا کنون نیکاراگوئه متولد بازیکن در رشته های Loaisiga شروع به پریدن کرد به این رشته از دو-یک در سال 2018 است و پس از ساخته شده 24 حضور با یانکی ها از جمله هشت شروع می شود. 25 سال است حرفه ای 4.79 عصر.

Deivi گارسیا: تحسین 20 ساله چشم انداز از جمهوری دومینیکن که برانگیخته مقایسه به پدرو مارتینز به نظر می رسد در یک-یک دو و سه گانه-A در فصل گذشته ارسال یک ترکیب 4.28 عصر در حالی که ضبط 165 strikeouts در 111.1 نوبت. 5-پا-9 right-hander همچنین به نظر می رسد در سال گذشته همه ستاره آتی بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>