لوئیس سورینو تعطیل با ‘مورد’ بازوی درد در یانکی ها کابوس

تمپا — پیر قبلا ناشناخته صدمات در ادامه به امد و شد زیاد یانکی ها چیزی افتضاح است. لوئیس سورینو آخرین جمله تلفات.

Aaron Boone روز پنجشنبه گفت که سورینو این یانکی ها’ مهم دست راست شروع شده است تعطیل با توجه به راست و ساعد درد. سورینو, 25, همچنین دارای یک شل بدن خود را راست آرنج مدیر اضافه شده و ناگهان یک احتمال واقعی وجود دارد که یانکی ها باز خواهد شد فصل بدون سورینو و همچنین James Paxton (عمل جراحی برگشت) خواهد شد که تا حداقل ممکن است و به حالت تعلیق در دمینگو آلمانی است که واجد شرایط برای بازگشت در تاریخ 5 ژوئن پس از اتمام 81-بازی حکم (شروع با 18 بازی در سال گذشته) برای خشونت خانگی جرم.

یانکی ها امیدوارم که به پزشک تیم کریستوفر احمد بررسی سورینو در اینجا در روز جمعه.

“این Sevy و وجود این ناراحتی که بوده است و که ادامه داد:” بون گفت: در George M. Steinbrenner زمینه است. “این قطعا در مورد. ما فقط باید برای دیدن چگونه این همچنان به اعلام خود را.”

این بیماری برای اولین بار تبدیل “در” پس معلوم شد چه سورینو نهایی شروع 2019, 4 ⅓ -نوبت دو اجرا ظاهر در برابر Astros در 3 بازی از لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی. ساعد زحمت او را به حدی که در آن او دو بار پرواز از بومی جمهوری دومینیکن به نیویورک برای تست — دو MRI امتحانات و سی تی اسکن نشان داد که هیچ پرچم قرمز. دومین سفر رخ داده است پس از سورینو احساس درد دوباره پس از پرتاب خود را changeup در زمین مسطح.

پس از ورود در اردوگاه سورینو دریافت ضد التهاب بوده و پرتاب بر روی زمین مسطح دوباره اما تنها fastballs و لغزنده. زمانی که سورینو “دوباره وارد” خود changeup به عنوان بون قرار داده و آن را درد دوباره ظهور باعث خاموش شدن است.

Luis Severino Yankees forearm
لوئیس سورینوچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

پرسید: اگر او احساس نا امید با این تحولات اخیر در پی در سال گذشته آسیب بیماری همه گیر از جمله شانه راست و لات گلایه برای سورینو که او را محدود به سه به طور منظم فصل شروع می شود و دو بیشتر در postseason — بون گفت: “من همیشه نگران زمانی که ما بچه ها صدمه دیده است. به خصوص دو بچه ها می خواهم که (سورینو و پکستون) که واقعا مهم است. اما هیچ چیز است: اول این است که تلاش برای بدست آوردن سلاح های ما در سراسر دقیقا چه خبر است و حق آن را دریافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im