میسی تعطیلات سه ماهه بیش از تخمین می زند اما سهام نزول

Macy’s, Inc تعطیلات-نتایج سه ماهه ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات در روز سه شنبه اما سرمایه گذار و تردید در اطراف آن کاهش هزینه استراتژی در یک زمان فشرده آنلاین رقابت فرستاده سهام پایین تر از 5 درصد است.

در اوایل این ماه میسی گفت: این امر نزدیک 125 فروشگاه از جمله کسانی که بر اساس “پایین رده” مراکز خرید و کشف جدید خارج از فرمت های بازار به منظور اصلاح هزینه ها و افزایش رشد.

سینسیناتی اوهایو مبتنی بر خرده فروش, همراه با دیگر فروشگاه زنجیره ای دست و پنجه نرم کرده است با حفظ موجود خریداران و جذب افراد جدید به مصرف کنندگان به طور فزاینده ای تبدیل به آنلاین غول مانند آمازون و تخفیف خرده فروشان مانند tjx زمینه Cos وارز Marshalls و T. J. Maxx زنجیر.

“چالش با macy’s است که آن را در مبارزه فروشگاه بخش و بسیاری از مکان های خود را فقط خوب نیست,” Sucharita Kodali خرده فروشی تحلیلگر Forrester Research گفت.

“اما امیدوارم با بیشتر افت حمل و نقل دیجیتال در بیشتر فروشگاه ها در فروشگاه ها بیشتر برچسب های خصوصی بهتر زنجیره تامین – که ممکن است در مجموع کمک به معکوس درآمد خود را کاهش,” او گفت:.

سهام این شرکت به پایین 5.3 درصد در $14.62 در معاملات بعد از ظهر.

برای سرپا نگه داشتن سود و ترافیک پا از 161 سال خرده فروش نیز به شدت سرمایه گذاری در آن خاموش-قیمت “پشت صحنه” کسب و کار و تجربه با رساله و اجاره ارائه شده است.

برخی از تحلیلگران خوشبین نیست در مورد هزینه-برش تلاش.

خرده فروشی شرکت تحقیقات GlobalData, خرده فروشی, مدیر عامل نیل ساندرز گفته می شود وجود اختلالات و هزینه های بالاتر و سوالات باقی مانده بر سر چه طرح هایی به عنوان فروشگاه تعطیلی و فرمت های جدید را در سود.

می تواند وجود داشته باشد دیگر headwinds و همچنین مقامات گفت.

میسی دیده است کندتر فروش در گردشگری مبتنی بر فروشگاه با توجه به شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین و پیش بینی ضربه های کوچک در سه ماهه اول فروش از یک دندانه در گردشگری بین المللی مدیران گفت: سرمایه گذاران در یک کنفرانس تلفنی.

این شرکت که در عمل تقریبا 70 فروشگاه با آسیایی, پایه مشتری در حال کار با همکاران فروشنده به حداقل رساندن اختلال مدیران گفت.

جواهرات زیبا, لباس و رایحه های انجام شده به خوبی در گزارش سه ماهه خرده فروش گفت: در حالی که تقاضا برای ساعتهای مد و کوچک از آیتم های خانگی ضعیف بود.

میسی گزارش یک کاهش کوچک در تعطیلات همان-فروشگاه خرید و فروش در ژانویه تعجب آور سرمایه گذاران بودند که فرح برای واضح تر رها کردن پس از یک سود اخطاری با استناد به ضعیف بین المللی گردشگری و تنبل بازار ترافیک.

“ما تا به حال یک جامد فصل تعطیلات” اگر کل سال بازی نمی کند به عنوان در نظر گرفته شده اجرایی جف Gennette گفت: در یک پست-درآمد کنفرانس تماس بگیرید.

به جز یک بار اقلام این شرکت به دست آورده $2.12 هر سهم ضرب و شتم برآورد متوسط $1.96.

فروش خالص کاهش یافت و 1.4 درصد به $8.34 میلیارد و اما یک لمس فوق تحلیلگران برآورد $8.32 میلیارد دلار است.

فروش قابل مقایسه در macy’s مالکیت و مجوز فروشگاه ها کاهش یافت و به 0.5 درصد در سه ماهه چهارم به پایان رسید Feb. 1 در مقایسه با 0.93 درصد سقوط برآورد تحلیلگران با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

درآمد خالص مربوط به این شرکت کاهش یافت و به $340 میلیون دلار یا $1.09 هر سهم از $740 میلیون دلار یا $2.37 هر سهم سال قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im