میسی برنامه ای برای نزدیک 125 فروشگاه ظرف سه سال و بریده بریده از 2000 شرکت و شغل خود را به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش هزینه ها.

فروشگاه میله میله به تعطیل واقع در “پایین رده” مراکز حساب برای حدود 1.4 میلیارد دلار در فروش سالانه اما در میان میسی “حداقل مولد” مکان های این شرکت روز سه شنبه گفت. حدود 30 تا از آنها در حال حاضر در روند بسته شدن میسی گفت.

خرده فروش گفت: آن را نیز کاهش 9 درصد از آن شرکت های بزرگ و حمایت از نیروی کار آن را به عنوان حرکت به تحکیم آن در شهر نیویورک آمریکا است. دفاتر خود را در سان فرانسیسکو سینسیناتی و لورین اوهایو را همراه با آن “مشتری تماس با مرکز” در تمپه, آریزونا, با توجه به انتشار اخبار.

“ما در حال بدست گرفتن سازمان از طریق قابل توجهی تغییر ساختاری به هزینه های پایین تر آوردن تیم ها به هم نزدیک و کاهش duplicative کار” میسی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جف Gennette در بیانیه ای گفت. “تغییرات ما در حال ساخت هستند و تاثیر هر منطقه از کسب و کار, اما آنها لازم است.”

فروشگاه بسته شدن بخشی از macy’s جدید سه سال چرخش استراتژی است که هدف آن پیدا کردن 1.5 میلیارد دلار در هزینه صرفه جویی سالانه در پایان سال 2022. این شرکت در حال حاضر حدود 130,000 کارکنان و حدود 870 اداره و فروشگاه تخصصی با توجه به وب سایت خود را.

حدود 100 نفر از macy’s باقی مانده فروشگاه فیزیکی ارتقاء فن آوری بهبود و دیگر درمان های خاص ، 150 فروشگاه که در حال حاضر به روز رسانی شده است حدود نیمی از macy’s مجموع فروش فروشگاه برای 2019 با توجه به انتشار.

میسی نیز شروع به تست یک فروشگاه جدید با فرمت در دالاس در روز پنج شنبه به نام “بازار در macy’s” که خواهد شد از ویژگی های مواد غذایی و آشامیدنی عرضه در کنار میسی کالا و محلی کالا. فروشگاه واقع در مرکز نوار به جای یک مرکز خرید.

میسی گزارش $8.3 میلیارد دلار فروش خالص و 0.6 درصد کاهش در مقایسه با فروش برای سه ماهه چهارم سال گذشته است. مشخص شده است که بهبود از 3.5 درصد کاهش در همان فروشگاه فروش آن در سه ماهه سوم.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی