دیوانه سگ آلونسو پیش بینی تساوی پاسخ از متس’ ستاره

کریس “سگ دیوانه” روسیه نیست فروخته شده در متس و گفت: بنابراین در MLB Network “حرارت بالا” نشان می دهد اما آن را به یک مرجع عبور به پیت آلونسو که جلب توجه Amazin را ستاره جوان.

در طول متس’ نقد روسیه گفت: آلونسو “است نه ضربه زدن 50 homers دوباره” و این تیم را به کشف کردن که در آن “را انتخاب کنید تا کمی از جرم.”

آلونسو — که ممکن است برای اولین بار شاهد تک صدایی در Funhouse, یک خوراک توییتر است که جمع آوری روزانه کلیپ های داغ طول می کشد از شخصیت های رسانه ای — توییتی یک کلمه پاسخ: “سوخت.”

آلونسو مجموعه عمده-لیگ rookie رکورد با 53 صفحه اصلی اجرا می شود در فصل گذشته عبور یانکی ها’ هارون قاضی.

قدرت ضربه اول baseman نیز گفت: پست مایک پوما در روز پنج شنبه که او در تلاش برای بهتر دفاعی اول baseman و بهتر است همه در اطراف بازیکن.

“کیت (هرناندز) کردم (11) طلا و دستکش و او است اول baseman وجود دارد این است که هیچ انکار که من می خواهم به عنوان ریز کوک به عنوان او بود که او در بازی” آلونسو گفت: قبل از تمرین در شبدر پارک. “در بسیاری از مسئولیت ها در آن طرف از الماس و سال گذشته من احساس می کنم مثل من یک کار خوب از یادگیری در سطح لیگ و در حال حاضر من می خواهم به بزرگ است.”

Chris "Mad Dog" Russo and Pete Alonso
کریس “سگ دیوانه” روسیه و پیت آلونسوو آنخل; Anthony J. باعث تخریب جهانی

همانطور که برای Russo, او گفت:, “ابر سیاه” بیش از متس’ سازمان باعث می شود آنها را مخاطره آمیز را انتخاب کنید در این فصل با استناد به این واقعیت است که آنها را ساخته اند برگشتی فقط شش سال گذشته 33 فصل از سری جهانی عنوان در سال 1986.

“من نه چیدن متس به پلی آف گفت:” روسیه که پیش بینی Amazin را برنده خواهد بود بین 83 و 87 بازی. “شاید که انجام برخی از آنها را خوب به خاطر هر بار که من آنها را انتخاب کنید برای رفتن به جهان سری … آنها 82-80 و آتش یک مدیر است.”

“من فقط فکر نمی کنم که آنها بسیار خوب است. شما درخواست بیش از حد بسیاری از قطعات را کلیک کنید,” او اضافه شده است. “آلونسو, بالا, دو چرخش (یعقوب deGrom و نوح Syndergaard), (Amed) روزاریو, گرفتن چیزی از مرکز زمینه. شاید (Yoenis) Cespedes چیزی اضافه می کند. خواهد شد (Jed) زن lowrie یک بازی خارج از این هفت نفر در خفاش که او در سال گذشته به مبلغ 10 میلیون دلار است ؟ من فقط فکر نمی کنم متس … بیش از حد بسیاری از سوالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im