برنارد Madoff سابق مشتریان خواهد شد و به زودی خود را در مجموع بهبود رویکرد $14 میلیارد دادگاه منصوب متولی گفت: در روز جمعه به عنوان dying کلاه بردار در انتظار یک تصمیم در مورد اینکه آیا دولت ایالات متحده را پشتیبانی درخواست خود را به ترک زندان در اوایل.

ایروینگ پیکارد امانت نابودی Bernard L. Madoff سرمایه گذاری اوراق بهادار گفت: با آغاز توزیع $369 میلیون دلار به دارندگان 854 حساب آوردن مجموع پرداخت به تمام مشتریان واجد شرایط برای $13.93 میلیارد دلار است.

پرداخت از جمله پول مرتکب اوراق بهادار حفاظت از سرمایه گذار Corp. نشان دهنده 80 درصد از $17.5 میلیارد دلار است که پیکارد گفت: مشتریان از دست رفته در Madoff را پونزی که دادستان را به نام بزرگترین تا کنون.

پیکارد گفت: 1,469 یا 64 درصد از 2,282 واجد شرایط حساب های مشتری را به طور کامل پرداخت می شود پس در روز جمعه پرداخت.

یکی دیگر از $2.38 میلیارد دلار توزیع شده به مشتریان و دیگر Madoff قربانیان از جمله مدارس و موسسات خیریه و صندوق های بازنشستگی از وزارت دادگستری صندوق جبران خسارت.

Madoff التماس گناه در ماه مارس 2009 به 11 جنایی می شمارد و در خدمت نزدیک به 11 سال از 150 سال حبس.

یک وکیل برای Madoff درخواست خود را “دلسوز آزادی” در فوریه. 5 گفت: 81 ساله دچار نارسایی کلیه و دیگر شرایط جدی پزشکی بود و محدود به یک صندلی چرخدار بود و به سختی 18 ماه به زندگی می کنند.

دادستان فدرال در منهتن را در پاسخ به این درخواست توسط 4 مارس. Madoff را قربانیان مواجه جمعه مهلت به دیدگاه و نظرات خود را می شود انتظار می رود ساخته شده است.

مدار قاضی دنی چانه که به عنوان یک منطقه فدرال قاضی به نام Madoff و همزبانی “فوق العاده بد” زمانی که او تحمیل 150 سال محکوم خواهد شد در نظر Madoff درخواست برای آزادی است.

Madoff قرار دارد در یک مرکز پزشکی در زندان فدرال پیچیده در بوتنر, North Carolina.

او همچنین خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد خود را از جمله. که درخواست در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی