ایرانیها مباهات ‘narconephews’ کمک ناخن او را در مبارزه با مواد مخدر ترافیک شارژ

در پایان آن را به رخ کشیدن در مورد نیکولا Maduro, خصوصی فرودگاه آشیانه که مهر و موم سرنوشت خود را.

در یک جلسه محرمانه در هندوراس, تازه کار فروشندگان مواد مخدر افرین Campo 29 و پسر عموی خود را Franqui Flores, 30, bragged به یک کارتل مکزیکی رئیس در مورد نفوذ خود را با عموی خود رئیس جمهور ونزوئلا است.

آن پاییز 2015 و عموزاده بودند برنامه ریزی خود مواد مخدر حمل و نقل به ما: 800 کیلو کوکائین به ارزش بیش از 20 میلیون دلار است که آنها را حمل و نقل خصوصی هواپیما از فرودگاه بین المللی سیمون بولیوار در کاراکاس.

Efrain Antonio Campo Flores, second from left, and Franqui Francisco Flores de Freitas stand with law enforcement officers in this after their arrest in Port Au Prince, Haiti, in 2015.
افرین آنتونیو کمپو Flores دوم از سمت چپ و Franqui Francisco Flores de Freitas ایستاده با مأموران اجرای قانون در این پس از دستگیری در پورت او پرنس, هائیتی در سال 2015.ایسنا

آنها چگونه می توانند با دریافت چنین بزرگ حمل و نقل — نزدیک به یک تن متریک — از طریق فرودگاه شلوغ خواسته بی اعتقاد مکزیکی, فروشنده, راز خبرچین برای ما اداره مبارزه با مواد مخدر که در حال صرف هفته کمک به آژانس فدرال ذخیره کردن یک دام برای مردان جوان مخالفان ونزوئلا مطبوعات بعدها دوبله “narcosobrinos” یا “narconephews.”

اگر چه آنها می دانستند که چاشنی قاچاقچیان مواد مخدر با استفاده از مخفی جنگل نوار فرود به بار کوکائین بر روی هواپیماهای کوچک این عموزاده افتخار خود دسترسی نامحدود به ترمینال چهار در فرودگاه بین المللی سیمون بولیوار.

“هواپیما را ترک خواهد کرد از آنجا که اگر آن را متعلق به خانواده” آنها مطمئن تماس خود را.

این یک بیانیه است که نه تنها مهر و موم سرنوشت خود را, اما کمک به افشای رتبه فساد ایرانیها رژیم و منجر به هفته گذشته بمب فدرال کیفرخواست در نیویورک شارژ ونزوئلا با رهبر و اعضای حلقه درونی خود را با قاچاق مواد مخدر و “مواد مخدر-تروریسم” علیه ایالات متحده است.

Venezuela's President Hugo Chavez wears an army uniform and the red beret of his parachute regiment while attending a military parade in Caracas in 2005.
ونزوئلا رئیس جمهور هوگو چاوز می پوشد ارتش و قرمز بره از چتر نجات خود هنگ در حالی که حضور در یک رژه نظامی در کاراکاس در سال 2005.ایسنا

سوسیالیستی رهبر, نیکولا Maduro به ارث برده ونزوئلا مواد مخدر-دولت از سلف خود هوگو چاوز یک سرباز چترباز سابق ارتش و کودتای شکست خورده پلاتر که سوار محبوب موجی از خشم علیه این کشور حاکم برای تبدیل شدن به رئیس جمهور در سال 1999.

به منظور تقویت خود ثروت شخصی و اطمینان از آینده سیاسی خود چاوز تاسیس کارتل از خورشید به مواد مخدر-قاچاق سازمان متشکل از بالا-سطح نظامی مقامات دولتی و اطلاعاتی فعالان “به منظور تسهیل واردات از تن کوکائین به ایالات متحده” با توجه به هفته گذشته کیفرخواست. نام کارتل اشاره به خورشید insignias چسبیده به مدرسه عالی رتبه نظامی ونزوئلا مقامات که اعضای کارتل.

Top Venezuelan leaders from left: Vladimir Padrino, Nicolas Maduro, Maikel Moreno, Hugo Carvajal, Diosdado Cabello, and Tareck El Aissami. The indictments included charges against Moreno and Padrino and offered $10 million for information leading to the capture of Cabello, Carvajal and El Aissami.
بالا ونزوئلا از رهبران چپ: ولادیمیر Padrino, نیکولا Maduro, Maikel مورنو هوگو کروجل, Diosdado Cabello و Tareck ال Aissami. این کیفرخواست شامل اتهامات علیه مورنو و Padrino و ارائه 10 میلیون دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری Cabello, کروجل و ال Aissami.ونزوئلا در انتخابات ریاست جمهوری/خبرگزاری گتی ایماژ

صدها میلیون دلار به دست آورده بودند از قاچاق کوکائین بود یک راه آسان برای اطمینان از یک جریان ثابت از مقدار مورد نیاز پول نقد به یک کشور که در آن شکست خورده سیاست های مارکسیستی مانند کنترل دولت از اقتصاد آغاز خواهد شد به سوخت فراری تورم و منجر به گسترده کمبود و فقر برای میلیون ها نفر از ونزوئلا. چاوز حاضر به همکاری با DEA تیز لگد زدن خود را به فعالان خارج از کشور در سال 2005 متهم آژانس جاسوسی و نقض حاکمیت ونزوئلا.

در عوض دولت کارتل همکاری با مخالفت اعضای نیروهای مسلح کلمبیا را در یک گروه چریکی “که یکی از بزرگترین تولید کنندگان کوکائین در جهان” دادگاه مقاله می گویند. شورشیان شناخته شده توسط خود را به زبان اسپانیایی مخفف فارک در حال حاضر کنترل یک نوار زیادی از خاک و در نزدیکی مرز با ونزوئلا که در آن آنها عمل ده ها تن از کوکائین آزمایشگاه فدرال اجرای قانون منبع گفت: پست.

فارک جنگیدند پنج دهه جنگ علیه دولت کلمبیا ابتدا در سال 1964 که منجر به بیش از 200 ، 000 مرگ و میر. اگر چه قرارداد صلح امضا شد و در سال 2016 هزاران نفر از شورشیان را از سر مبارزه مالی خود را نگه دارید بیش از تجارت کوکائین.

“قيامهاي مبادلات کوکائین برای سلاح هایی مانند آر-15s با دولت ونزوئلا گفت: منبع.

Guerrilla women from Revolutionary Armed Forces of Colombia (FARC), walk with their children from their transitory camp to a rural site.
چریکی زنان از انقلاب نیروهای مسلح کلمبیا (فارک) راه رفتن با کودکان خود را از آنها گذرا اردوگاه به یک روستایی سایت.کاستاندا/EP/REX/شاتر

بسیاری از زمان, ونزوئلا مقامات اعزام کوکائین به آمریکا در خود این منبع گفت. زمانی که مکزیک کارتل پرواز بر حریم هوایی ونزوئلا آنها را به اتهام فرار مالیاتی. میزان مالیات بستگی به اندازه بارهای حمل و نقل, او گفت:, و محدوده از $30,000 برای چند کیلو تا 1 میلیون دلار برای چند تن بار. ونزوئلا نظامی ایستاده سفارشات به شلیک کردن هر کارتل هواپیما که حاضر به پرداخت مالیات این منبع گفت.

مادورو یک ستاره در حال افزایش در چاوز دولت اشغالگر چندین موقعیت های سطح بالا از جمله معاون رئیس جمهور. زمانی که چاوز اعلام کرد که از پله پایین به جنگ سرطان در سال 2012 ونزوئلا شد او دست برداشت جانشین و برنده انتخابات ریاست جمهوری یک سال بعد هنگامی که او هم در زمان شارژ از کشور تجارت مواد مخدر شخصا سازماندهی بسیاری از محموله های کوکائین خود مدارک دادگاه گفت.

زمانی که مادورو شروع به سرکوب مخالفان در این کشور انتخابات مجلس مؤسسان در سال 2017 و انتخابات ریاست جمهوری یک سال بعد آمریکا و چند کشور دیگر افزایش یک سری از تحریم ها علیه این کشور و رهبران آن است. تحریم ها پا شد تا در سال 2019 پس از مادورو حاضر به تن به قانونگذار ژوئن Guaido که برنده انتخابات ریاست جمهوری و نام خود را رهبر موقت این کشور یک حرکت است که پشتیبانی شده توسط بیش از 50 کشور از جمله آمریکا. مادورو را وحشیانه سرکوب مخالفت و امتناع خود را به ترک دفتر به موجب یک بحران عمیق در کشور است.

این تحریم ها که به طور موثر عمل به عنوان یک تحریم منزوی ونزوئلا از لحاظ اقتصادی سقوط مادورو حتی بیشتر به تجارت مواد مخدر. مجموعه ای در برابر افت قیمت نفت در منطقه نفت خیز آند کشور ونزوئلا بود و برای به دست آوردن حتی بیشتر خلاق برای به دست آوردن پول نقد. در چند سال گذشته او متوسل شده به فروش تن از ونزوئلا فدرال ذخایر طلا به عنوان به خوبی به عنوان طلا از استخراج غیر قانونی سرمایه گذاری spiriting آجر از این فلز گرانبها بر روی منشور خصوصی هواپیما برای پرواز به استانبول در نهایت به مقصد برای فروش به بانک های اروپایی است.

در سال 2018, 23 تن طلا منتقل شدند از ونزوئلا به ترکیه و 20 تن از پولی طلا برداشته شد از این کشور در vaults بانک با توجه به گزارش منتشر شده. کلمبیا ملی ارتش آزادیبخش خشونت آمیز چریکی شده است درگیر در قاچاق طلا عملیات مادورو فدرال منبع گفت.

و در پیشنهاد خود را برای حفظ قدرت مادورو به استخدام خود اعضای خانواده به کارتل. زمانی که Franqui و افرین گرفتار شده بودند در یک توقف سوخت رسانی در هائیتی با planeload کوکائین در Nov. 2015, آنها بلافاصله اعتراف به خود DEA اسیرکنندگان که آنها نیاز به جمع آوری پول برای کنگره مبارزات انتخاباتی خود را پسر مژه ها Flores, بانوی اول از ونزوئلا است.

به عنوان ونزوئلا کلر آندروود پس از داستانی Machiavellian ما برای اولین بار در Netflix بکشد “خانه از کارت” فلورس قدرتمند ترین زن در ونزوئلا. متعهد پیرو از چاوز او ملاقات مادورو در حالی که چاوز هنوز هم در قدرت و ازدواج او در سال 2013 است.

Venezuelan president Nicolas Maduro, with his wife Cilia Flores, speaks during a march for International Youth Day in Caracas, Venezuela.
رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, با همسر مژه ها Flores, صحبت می کند در طول یک راهپیمایی برای روز بین المللی جوانان در کاراکاس, ونزوئلا.خبرگزاری گتی ایماژ

“ما نیاز به پول” گفت: یکی از فلرس’ برادرزاده به عنوان آنها پرواز به Westchester County Airport در سفید دشت پس از آنها دستگیر شدند در هائیتی مدارک دادگاه می گویند. “چرا ؟ به این دلیل که آمریکایی ها به ما ضربه سخت با پول است. آیا شما را در درک ؟ مخالفت با یک تزریق مقدار زیادی از پول و پس از آن نیز ما را به همین دلیل ما در جنگ با آنها.”

پس از محاکمه “narconephews” بودند محکوم به 18 سال در زندانهای فلوریدا در سال 2017. یک خشم فلرس متهم DEA از ربودن آنها است.

“آنها سعی کرده اند به لینک بالا رتبه دولتی آن را به نگاه مانند آنها همدستی با تجارت مواد مخدر” گفت: فلورس در آن زمان است.

مادورو به نظر می رسید به اکو احساسات را در هفته گذشته زمانی که او در پاسخ به کیفرخواست علیه او توسط انفجار ما و تماس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژادپرستانه و supremacist کابوی,” تعهد به مبارزه با هر وسیله ای اگر آمریکا و متحد آن کلمبیا سعی کنید برای حمله به ونزوئلا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>