برای بعدی ترفند, Mika Zibanejad را لغزش به آزمایشگاه و نه تنها توسعه یک پادزهر برای coronavirus اما ترتیب برای تصویب آن و توزیع در سراسر این قاره توسط nightfall.

به طور جدی مردمی وجود دارد به نظر می رسد هیچ محدودیتی برای ارتفاع رنجرز’ شماره 93 می توانید مقیاس در پی او دیدنی پنج هدف عملکرد که شامل برنده در پنجشنبه 6-5 اضافه کاری بیش از پیروزی پایتخت در یک پرچین خشن سنگین وزن مسابقه که تکان داد باغ به آن پایه است.

آن را برای یک لحظه مارس 2015 راه Blueshirts جشن در گوشه سمت چپ پس از Zibanejad است بسیار چوگان از پشت سر آف کینگ headman خوراک از Artemi Panarin در 0:33 در همان محل و در همان راه آنها جشن درک استپان را بازی 7 اضافه برنده در برابر کلاه در این کنفرانس یک چهارم نهایی.

“هر کسی که اینجا بود امشب را هرگز فراموش نکنید که آن را” باغ مدیر عامل جیم دولان گفت: پست پس از انتظار از یک گروه ترکان و مغولان برای تبریک Zibanejad در قفل خود را. “یک شب خاص مناسب است؟”

یک شب خاص در واقع و از همه بیشتر برای این تیم است که به نقل مکان کرد در عرض دو امتیاز دوم wild-کارت نشینان بودند که مورد ضرب و شتم در اتاوا و hopscotched کارولینای تیم از دست داده است که در فیلادلفیا به نهم. این Blueshirts باید 15 بازی برای رفتن به این جزایر 16 و طوفان 17.

این هنوز هم می تواند همه رفتن وری, اما این به احتمال زیاد رنجرز’ بهترین شب پس از از بین بردن Canadiens در دور اول در سال 2017 برگشتی با Zibanejad تبدیل شدن به سومین Ranger در تاریخ به نمره پنج گل در یک بازی زیر علامت Pavelich در فوریه. 23, 1983 و همین مرداک در Oct. 12, 1976.

شما می دانید چه ؟ ممکن است تجارت مدیر کل جف Gorton مهندسی با اتاوا در جولای 18, 2016 که در آن Blueshirts به دست آورد Zibanejad و دوم-طفیلی در ازای Derick Brassard و هفتم-طفیلی مه گرفتگی این قرارداد در سال 2010 است که در آن پس از آن-GM گلن Sather به دست آورد Ryan مکدونا حقوق از مونترال برای یک بسته سینه توسط اسکات گومز.

اوه بله از آن است که نه تنها وجود دارد نزدیک به شش سال تفاوت سن بین مراکز بودند که جابجا پس از Blueshirts دمیده شد از سال 2016 دور اول توسط پیتسبورگ اما در زمان پس از معامله Zibanejad ثبت کرده است 109 گل و 229 امتیاز در 263 بازی در حالی که بازی بزرگ برنج نوشته شده 59 اهداف و 138 امتیاز در 287 بازی برای, سناتور, پنگوئن, Panthers, بهمن و جزیره نشینان.

Mika Zibanejad
Mika Zibanejadرابرت Sabo

شما انتظار نداریم که یک شب مثل این از هر کسی. شاید از Alex Ovechkin که به ثمر رساند دو بار در این یک جمله 47 به کراوات آن را در 5-5 در 19:17 از دوره سوم با کلاه عامل با اضافه مهاجم. یا شاید از Panarin که به جای برداشت سه کمک از جمله خانه اجرا خوراک برای برنده.

“باور نکردنی شب برای او و برای همه ما” Panarin گفت: پست. “او یک بازیکن که استعداد زیادی و به معنای زیادی به ما. زمانی که من بر روی یخ با او من فقط از آن لذت ببرید. من نمی دانم آنچه که مردم دیگر فکر می کنم, اما من می دانم که بین نخبگان است. همه ما انجام دهد.

“چرا ؟ آیا شما شک او؟”

Zibanejad کاپیتان بدون نمونه کارها به ثمر رساند تا 14 اهداف خود گذشته 10 بازی در حالی که با اضافه کردن شش کمک می کند که کشش. او 27 اهداف و 47 امتیاز در گذشته 33 بازی. قبل از این انجام می شود 26-مرکز حتی ممکن است جمعیت از Panarin در مسابقه برای هارت جایزه که در آن, روسی, لزبین, کون بزرگ است مستحکم.

“آن احساس لحظه ای است که هرگز بیش از حد بزرگ برای او و نادر دارایی در این لیگ” رایان Strome گفت: از Zibanejad. “او پیشرفت در آن است.

“او می خواهد جن در چوب خود او می داند که چگونه خوب او است و بهترین قسمت در مورد آن این است که او را به بازی فردا و فروتن قرار داده و سر خود را پایین و رفتن به محل کار. آن را فقط یک شب خاص و اگر شما نگاه در چهره ما پس از او به ثمر رساند آخرین هدف ما فقط در ترس از او.”

آن شب که برای Zibanejad که به ثمر رساند دو گل در بازی قدرت دو در و پنج در و پنج و آخرین, البته در سه روز-three پس از گرفتن در پشت تام ویلسون به Panarin خوراک. اما آن را یک شب ویژه برای تفنگداران بیش از حد که هرگز مورد حمایت پایین به ندرت حمایت کردن و به عنوان خوب به عنوان آنها در برابر بزرگ و فیزیکی تیم از سمت راست بروید رایان لیندگرن خرد سلام آقای ویلسون در گوشه ای 3:25 به مسابقه.

این یک سنگین وزن مسابقه و هیچ کس بیشتر از یک سنگین وزن از Zibanejad که پس از فتح COVID-19 در نظر دارد برای مقابله با بحران آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی