اکثریت از نیویورک در مخالفت با defunding پلیس نظرسنجی نشان می دهد

آلبانی — یک اکثریت قوی از نیویورک در مخالفت با defunding پلیس با وجود تماس از فعالان به روده NYPD گسترده 6 میلیارد دلار بودجه در پی تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است که باعث یک موج پلیس اصلاحات جدید در ایالت های نظرسنجی ها نشان می دهد.

شصت درصد از رای دهندگان را رد کرد و نسبت به 30 درصد که پشتیبانی رادیکال جبهه گیری با توجه به نتایج حاصل از سینا کالج نظرسنجی سه شنبه منتشر شد.

حتی در شهر نیویورک بیشتر رای دهندگان گفت: آنها مخالف defunding پلیس — 47 درصد از 41 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها پشتیبانی می کند شدن اداره پلیس.

وجود دارد نژادی تقسیم — 67 درصد از سفید پوستان در برابر defunding پلیس. اما بیش از دو بار به عنوان بسیاری از سیاه پوستان حمایت از ایده به عنوان مخالف آن– با 54 درصد موافق و 27 درصد در برابر.

این ناظر انتخابات و سپس یک سوال با استفاده از یک کمتر تحریک آمیز کلمه — جایگزین “پال خواستار قطع بودجه دولت” با “کاهش می دهد.”

وقتی پرسیده شد که اگر آنها مورد علاقه “کاهش” سرمایه گذاری برای پلیس 57 درصد از رای دهندگان ایالت گفت نه و فقط 37 درصد بله.

اما در شهر نیویورک 51 درصد گفت: آنها حمایت مفهوم ‘کاهش بودجه’ در حالی که 42 درصد مخالف بودند — برخلاف روند در حومه شهر که 71 درصد در مقایسه با 25 درصد مخالف و کسانی که در شمال ایالت که در پاسخ در برابر این ایده در 64 درصد در مقایسه با 30 درصد حمایتی.

احساسات لیبرال تر و و اقلیت بزرگ اپل ساکنان در تقابل با دیدگاه ها در حومه و شمال ایالت — 71 درصد از حومه پیدا کرده اند در اعتراض به برش امنیت عمومی را 64 درصد از upstaters.

دوباره نظرسنجی در معرض یک شکاف نژادی — 61 درصد از سفید پوستان مخالف کاهش بودجه پلیس در حالی که 61 درصد از پاسخ دهندگان مورد علاقه برش.

این نظرسنجی همچنین شرح زیر است شهردار, بیل د Blasio را دوشنبه اعلام کرد که او قصد دارد به هر قطع و یا انتقال حداقل 1 میلیارد دلار از NYPD بودجه.

اما افراد — حدود 2-برای-1 حاشیه در 60 به 35 درصد — گفت: ممکن است کشتن جورج فلوید در معرض گسترده تر الگوی بیش از حد خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

نود و یک درصد از رای دهندگان به توافق رسیدند و پس از 64 درصد از لاتینی ها و 53 درصد از سفید پوستان است.

هشتاد و یک درصد گفت: نژادپرستی نظاممند بسیار یا تا حدودی مشکل جدی است.

در یک نژادی تقسیم 51 درصد از سفید پوستان گفت: آنها احساس امنیت بیشتر در حضور افسران پلیس و 46 درصد از سیاه پوستان در جواب آنها کمتر احساس امن.

“در حالی که اکثریت روشن از نیویورک 60 درصد می گویند اخیر قتل جورج فلوید و Rayshard بروکس بخشی از یک الگوی بیش از حد خشونت پلیس نسبت به مردم سیاه و سفید وجود دارد گسترده نژادی و حزبی و جغرافیایی تفاوت گفت:” سینا ناظر انتخابات استیون گرینبرگ.

“هشتاد درصد از دموکرات ها می گویند این بخشی از گسترده تر الگوی در حالی که 57 درصد از جمهوری خواهان و 48 درصد از, مستقل, کثرت, می گویند مرگ غم انگیز نمونه های جدا شده.”

افراد نظرسنجی همچنین گفت: آنها به شدت حمایت از تلاش ها به هدف بهبود پلیس در نیویورک است.

هشتاد درصد مورد بررسی گفت: این یک ایده خوب زمانی که قانونگذاران دولت اخیرا به تصویب پلیس اصلاحات لوایح از جمله کسانی است که به جرم استفاده از chokeholds توسط افسران ساخته انضباطی پرونده گرفته شده در برابر پلیس و ایجاد یک واحد ویژه در وزارت امور خارجه دادستانی کل برای بررسی و تعقیب موارد زمانی که یک غیر نظامی کشته شده است توسط یک افسر پلیس است.

اما 60 درصد نیز گفت: مردم از رنگ در درمان نشود نسبتا نیویورک را در سیستم عدالت کیفری در مقایسه با 29 درصد است که اختلاف نظر داشتند.

این سوال نیز سوار یک استارک شکاف سیاسی به عنوان 76 درصد از دموکرات ها در پاسخ ‘بله’ نسبت به یک اقلیت جمهوریخواه رای دهندگان در 33 درصد است.

یکی دیگر از 60 درصد در مقایسه با 36 درصد گفت: آنها پشتیبانی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در تعداد بی شماری از شهرهای آمریکا از جورج فلوید مرگ, چرا که آنها عمدتا تظاهرات مسالمت آمیز با پیام مهم است.

که نمایش برگزار شد با اکثریت شهر نیویورک denizens در 72 درصد و 55 درصد از ساکنان ایالت.

چهل و هفت درصد از حومه پیدا کرده اند نیز گفت: آنها در هیئت مدیره هستند.

وقتی پرسیده شد که در مورد نیویورک فعلی روابط اکثریت — 64 درصد جواب داد: ‘نمایشگاه’ یا ‘ضعیف’ با تنها 31 درصد پاسخ ‘عالی’ و یا ‘خوب است.’

هفتاد و سه درصد از نیویورک در مقایسه با 19 درصد گفت: اقلیت ها — از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی و آسیایی — تجربه نژادی یا تبعیض قومی.

نود درصد از سیاه پوستان به شدت به توافق رسیدند و پس از 70 درصد از Latinos و 69 درصد از سفید پوستان است.

این نظرسنجی انجام شد ژوئن 23 به 25 بررسی 806 ثبت نام رای دهندگان با 3.9 درصد خطا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de