دولت مالزی می گوید زنان به ناگ شوهران در میان coronvirus مستند

مالزی دولت موجب خشم با گفتن زنان برای جلوگیری از آزار دهنده خود را اذیت طول coronavirus مستند.

یک سری از آنلاین پوستر با هشتگ #WomenPreventCOVID19 گفته ساکنان چگونه رفتار کنند در حالی که در خانه گیر کرده — اصرار زنان به لباس تا سادگی و پوشیدن و آرایش.

همسران نیز گفت: برای جلوگیری از آزار دهنده شوهران خود — و به جای روشن کردن خلق و خوی با تقلید از بالا-زمین صدای Doraemon, آبی, انیمیشن ربات گربه محبوب در سراسر آسیا.

یکی دیگر از پوستر به تصویر می کشد یک مرد نشسته روی یک مبل گفتن زنان به خودداری از “طعنه آمیز” اگر آنها نیاز به کمک در کارهای خانه.

پوستر — آپلود در Facebook و Instagram — موجب خشم و انزجار در میان گروههای حقوق زنان در حال حاضر احساس خطر در خشونت خانگی مشکل در کشور است.

“این پوستر ترویج مفهوم نابرابری جنسیتی و تداوم مفهوم پدرسالاری” Nisha Sabanayagam یک مدیر در تمام زنان اقدام جامعه گفت: خواستار آنها را “بسیار مهربان.”

“چگونه ما از جلوگیری از کودک آزادسازی مبارزه با خشونت خانگی به برخی از غمگین نوع مطیع همسران ، کاربر توییتر @yinshaoloong نوشت.

مالزی زنان امور وزارت در نهایت عذرخواهی برای خشم برانگیخت.

FILE PHOTO: A worker sprays disinfectant on a woman during the movement control order due to the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Kuala Lumpur

یک کارگر اسپری ضد عفونی کننده بر روی یک زن در کوالا لامپور, مالزی.

رویترز/Lim Huey Teng

Daily life amid coronavirus pandemic, in Malaysia

یک افسر پلیس در کوالالامپور مالزی

سازمان حفاظت محیط زیست/FAZRY اسماعیل

2

نمایش به صورت اسلاید

“ما عذرخواهی می کنیم اگر برخی از راهنمایی های ما گذاشته بودند نامناسب و در لمس حساسیت برخی از احزاب” وزارت زنان در بخش توسعه در بیانیه ای گفت.

گروه زنان هشدار داده اند مستندات می تواند افزایش خشونت با زنان به دام افتاده با معتادان است. برخی از دولت ها را به شدت پاسخ از جمله در فرانسه که ارائه می دهد اتاق های هتل به قربانیان.

مالزی در رتبه 104 را از 153 کشور در آخرین مجمع جهانی اقتصاد جهانی شکاف جنسیتی شاخص پس از به ثمر ضعیف در قدرت سیاسی و اقتصادی مشارکت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>