مرد گران برای درخواست سرمایه گذاری در coronavirus درمان کلاهبرداری

کالیفرنیا conman که گفته ادعا کرد او ایجاد یک درمان برای COVID-19 و سعی کردم به طبل سرمایه گذاران در شرکت جعلی با گفتن این که NBA بزرگ Magic Johnson شد در هیئت مدیره بوده است لغامن در اولین فدرال coronavirus مربوط به پرونده جنایی در کشور با توجه به بازرسان فدرال.

کیت لارنس Middlebrook و 53 دستگیر شد توسط FBI شنبه شب در اتهام جنایت اقدام به تقلب سیم در اتصال به استادانه درست شده, کلاهبرداری, مقامات گفت.

فدرال می گویند که Middlebrook متقلبانه بینی سرمایه گذاری در کوانتوم پیشگیری CV, Inc. یا QP20 – ساختگی شرکت او ادعا کرد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فروختن قرص است که می تواند به جلوگیری از عفونت کروناویروس و تزریقی برای درمان کسانی که در حال حاضر مبتلا به این ویروس بالقوه مرگبار.

Middlebrook ادعا کرد که او شخصا توسعه “ثبت اختراع در انتظار درمان” و برای درمان این ویروس حتی اگر مقامات بهداشت گفت: هیچ شناخته شده واکسن و یا درمان برای بیماری دادستان گفت.

مقامات می گویند جنوب کالیفرنیا مرد بود دستگیر طی یک جلسه که در آن او تحویل ادعا قرص به یک عامل مخفی که نما به عنوان یک سرمایه گذار.

Keith Middlebrook
کیت MiddlebrookInstagram

Middlebrook تلاش برای بدست آوردن مردم را به سرمایه گذاری در این شرکت با وعده سود های عظیم و ادعا کرد که حداقل یک سرمایه گذار بالقوه است که جانسون عضو هیئت مدیره این شرکت از مدیران با توجه به فدرال. بسکتبال افسانه به تایید محققان که او می دانست هیچ چیزی در مورد Middlebrook شرکت.

هنرمند con تضمین undercover agent که یک 300.000 دلار سرمایه گذاری خواهد عملکرد $30 میلیون – قول می دهم که امن “با زمان 10 میلیارد دلار را از یک خریدار ناشناس در دبی” با توجه به استشهاد.

QP20, Middlebrook ادعا کرد که تولید انبوه قرص و پس از گرفتن سرمایه گذار وجوه Middlebrook خواهد موضوع سهام در هر دو QP20 و کوانتومی درمان CV 2020 – یکی دیگر از ساختگی شرکت – که Middlebrook ادعا کرد که بازار سرم که می تواند درمان COVID-19 بيمار در عرض دو یا سه روز یک شکایت کیفری مدعی.

“من را توسعه داده اند و برای درمان بیماری های کروناویروس COVID-19,” Middlebrook گفت: در متون با یک شاهد همکاری با دولت فدرال با توجه به استشهاد. “لا بیمار آزمایش مثبت برای CoronaVirus کردم و راه می رفت 51 ساعت پس از تزریق.”

در متن دیگری Middlebrook نوشت: “سرمایه گذاران که در سطح زمین می گویند $1M خواهد شد و با چتر نجات $200 – $300M…محافظه کار حداقل” دادستان گفت.

فدرال می گویند که Middlebrook نیز به بازار عرضه ساختگی درمان در Instagram حساب شده و یک فیلم بیش از یک هفته پیش نشان دادن یک سرنگ با یک مایع روشن است.

“بله من را توسعه داده اند و برای درمان بیماری های کروناویروس COVID-19. پس از 6 هفته از تمرکز شدید و توسعه (و بسیار کمی خواب). من در حال حاضر رفتن به تولید انبوه” یک عنوان در این ویدئو به عنوان خوانده شده.

Keith Middlebrook's fake coronavirus miracle cure
کیت Middlebrook جعلی coronavirus درمان معجزهInstagram

“CDC که جریان اصلی رسانه ای ایجاد کرده اند که دوزخ محیط زیست است. برای پاسخ به این (فقط به خاطر آن چیزی است که من انجام دهد) من ایجاد یک CoronaVirus پیشگیری قرص” عنوان ادامه داد. “(پس از 3 روز از مصرف آن فرد است که سیستم ایمنی بدن به ویروس و ایمنی بدن باقی می ماند تا زمانی که آنها همچنان مصرف آن را یک بار در روز آن را صبح) و همچنین COVID-19 فرمول واکسن درمان برای برآوردن فیزیولوژیکی و Phycological نیاز در مقیاس بزرگ است.”

همانطور که از سهشنبه محققان می گویند این ویدئو مشاهده شده است بیش از 633,000 بار.

در یکی دیگر از Instagram تصویری بازدید بیش از 1 میلیون بار در طی سه روز Middlebrook نشان داد یک قرص است که او ادعا کرد او مانع از ابتلا به بیماری است.

Middlebrook اظهار داشت: در این کلیپ که اگر او در زمان قرص و راه می رفت به مرکز استیپلز پر از COVID-19 مثبت افراد او نمی تواند قرارداد ویروس” با توجه به شکایت کیفری.

مقامات فدرال هشدار داد در برابر کلاهبرداری مانند Middlebrook را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“دشوار در طول این روزها کلاهبرداری مانند این هستند که با استفاده از دروغ آشکار به شکار بر ما ترس و ضعف” لس آنجلس آمریکا وکیل نیک هانا گفت. “در حالی که این ممکن است اولین فدرال جنایی در کشور ناشی از این بیماری همه گیر قطعا آن را نمی خواهد آخرین.”

هانا افزود: “من دوباره هستم اصرار هر کس باید بسیار با احتیاط از عجیب و غریب پزشکی ادعا و وعده های دروغین بسیار زیاد سود. و به کسانی که مرتکب این طرح می دانند که مقامات فدرال هستند را به زور به محافظت از تمام آمریکایی ها و ما را به حرکت به شدت در برابر هر کسی که به دنبال تقلب در این زمان بحرانی.”

Middlebrook چهره حداکثر تا 20 سال در زندان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>