مینه سوتا مرد محکوم شد سهشنبه تجاوز به دوست دختر خود را که چهار سال دختران دوقلو و آنها را به یک بیماری مقاربتی با توجه به گزارش.

Arturo Macarro Gutierrez, 36, دستگیر شد, در ماه اکتبر سال 2018 پس از یکی از دختران گفت: من او را “پدر” صدمه دیده است او پایونیر پرس گزارش شده است. این دختر به بیمارستان منتقل شد که در آن او آزمایش مثبت برای سوزاک.

گوتیرز دستگیر شد و پس از یک تیم SWAT او را در بر داشت و مخفی بودن در یک اتاق زیر شیروانی در یک خانه در خیابان.

وی به تجاوز به دختر چهار ساله بود اما متهم پس از او آزمایش مثبت برای سوزاک نیز هست. او پس از آن به اتهام آزار دختر وقتی که خواهر او نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است.

گوتیرز به اعدام محکوم شده در چهار فقره کیفری سوء رفتار جنسی.

دفاع از خود است نه اظهار نظر در حکم.

“موارد مربوط به تجاوز جنسی از کودکان مطرح موانع قابل توجهی از آنها را ندارند زبان به توصیف اعمال ممکن است درک نیست که سوء استفاده اشتباه بود و مستعد ابتلا به ارعاب و دستکاری توسط مجرم” Ramsey County وکیل جان چوی در بیانیه ای گفت با توجه به سنت پل پایونیر پرس. “این حکم منتسب به شجاعت فوق العاده ای از قربانیان و تمایل مراقبت از بزرگسالان به باور آنها.”

گوتیرز است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در مارس و دستیار Ramsey County وکیل سحر R. Bakst قصد دارد به درخواست دیگر از جمله دولت دستورالعمل برای تماس, با توجه به مطبوعات پیشگام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im