مرد جان خود را پس از “تحت فشار قرار دادند بیش از لبه’ توسط coronavirus تنهایی

34-ساله, بریتیش, مرد خودش را کشته بود چرا که او “تحت فشار قرار دادند بیش از لبه” توسط تنهایی در طول coronavirus مستند دل او خواهر گفت.

دانیل Furniss از Crookhorn انگلستان دچار اختلال دو قطبی قبل از اجتماعی فاصله احتیاط او را فرستاده فزاینده به یک افسردگی عمیق, خواهر جوانتر او در چلسی 28 گفت: پورتسموث اخبار.

“یکی از چیزهایی که او در تلاش بود که خود را,” او گفت:. “دن تا به حال به دیابت و طبقه بندی شده به عنوان یک خطر بالا فرد پس از مستند او قادر به رفتن که فکر می کنم تحت فشار قرار دادند و او را بیش از لبه.”

Furniss بود مجبور به رعایت دقیقترین خود انزوا دستورالعمل با توجه به دیابت — و به عنوان یک برونگرا اقتباس ضعیف به کمبود در شخص مخاطب این مقاله گزارش شده است.

“ما در مورد او که در انزوا و باقی ماند اما قادر به دیدن او” چلسی گفت:, و اضافه کرد که قبل از شیوع او قوی زندگی اجتماعی است.

“او خواهد بیرون بروید و بازی Pokemon رفتن در پارک با دوستان خود و برادر و بازی در برابر تیم های دیگر,” او گفت:. “دن آورد بسیاری از شادی را به زندگی هر کس. اگر چه او در سن 34 او فقط یک بچه در قلب” او گفت:.

او اکنون امیدوار است که مقامات بهداشت انتشار دستورالعمل های بهتر برای کمک به افراد بیمار روانی کنار آمدن با احساس انزوا مربوط به قرنطینه.

“به اندازه کافی وجود دارد راهنمایی برای مردم به مسائل بهداشت روان,” او گفت:. “بیشتر می تواند انجام شود برای کمک به افرادی که در حال مبارزه در حالی که خود منزوی. امیدوارم آنچه اتفاق افتاده با دن می تواند به بالا بردن آگاهی از این مسائل است.”

daniel-furniss-2

دانیل Furniss (سمت راست)

Facebook

.Daniel Furniss

دانیل Furniss

Solent News

بعدی

Coronavirus quarantining کردم خیلی بیشتر و دردناک برای یک بیس بال…

2

نمایش به صورت اسلاید

در شهر نیویورک جان coronavirus زده برانکس مرد تلاش برای خودکشی-توسط-پلیس پس از تماس با 911 در خود با توجه به پلیس.

مقامات بهداشتی در مناطق دیگر از جمله پورتلند اورگان دیدم تعداد خودکشی های مرتبط با 911 تماس افزایش می یابد و پس از این شهر کروناویروس “وضعیت اضطراری” اعلام با خودآزاری تماس خونتان 41 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>