مرد پنجه نرم می کند گناه به در حال اجرا جنسی ‘زندان’ در پدر و مادر’ لانگ آیلند خانه

یک جزیره مرد التماس کرد گناه در روز سه شنبه به اجرا پورنو “سیاه چال” در پدر و مادر خود را’ زیرزمین — جایی که او plied بیش از 20 زنان با مواد مخدر و آنها را مجبور به نوبه خود کلاهبرداری.

ریموند Rodio III, 48, گران بود در ماه اوت سال 2018 توسط Suffolk County Police طی یک روال ترافیک توقف زمانی که ماموران متوجه یک مسافر در ماشین خود را که به نظر می رسد به یک قربانی قاچاق جنسی, Suffolk County, District, وکیل تیم Sini گفت.

در آغاز 2014, جنوب, ساحل, مرد فرار یک حلقه فحشا به خارج از حمام کمتر و پنجره-کمتر زیرزمین خانه پدر و مادر خود.

او قفل شده است و زنان در داخل آنها تغذیه هروئین و کراک کوکائین به اختلال در قضاوت خود و تهدید حداقل یکی از آنها با خشونت فیزیکی دادستان گفت.

Rodio استخدام قربانیان خود را — تا حد زیادی Suffolk County زنان در 20s — از رسانه های اجتماعی و یا از طریق روشهای دیگر Sini گفت.

او را از این داروها اغلب به صورت رایگان “به طوری که آنها را توسعه وابستگی در او” و سپس آنها را وادار به داشتن رابطه جنسی برای پول Sini گفت.

او می خواهم اجرا تبلیغات در وب سایت های مانند Backpage.com و Craigslist برای قربانیان خود را و نگه دارید اکثر یا تقریبا همه از پول آنها ساخته شده است.

بررسی یافت او نیز فروش مواد مخدر گفته است.

Rodio اصل التماس کرد گناه نیست در مارس 2019 اما در روز سه شنبه copped به کشت از اتهامات از جمله چندین فقره قاچاق جنسی, جنایی, فروش مواد تحت کنترل و ترویج فحشا.

او انتظار می رود محکوم به نه و نیم سال زندان و پنج سال پس از انتشار نظارت در صدور حکم شنوایی در مارس 9, دادستان گفت.

او همچنین نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>