مرد سرقت در زور اسلحه پس از coronavirus مربوط به آزادی از Rikers

او امن تر در Rikers.

یک مرد دزدیدند در زور اسلحه در روستای گرینویچ در اوایل شنبه — تنها چند ساعت پس از او منتشر شد از بدنام زندان مجتمع با توجه به coronavirus نگرانی با توجه به منابع اجرای قانون.

بیچاره قربانی 36 راه رفتن بود در غرب 4 خیابان در نزدیکی تقاطع جونز خیابان در حدود 2 صبح وقتی که دو مرد با پوشیدن ماسک های صورت و پیراهن جلب اسلحه و سرقت او را از کیف پول خود را و تلفن همراه منابع گفت.

بدون آسیب گزارش شده است و متهمان باقی می ماند, در بزرگ, پلیس گفت:.

قربانی یک متهم در انتظار محاکمه برای یک ماه اکتبر مورد حمله و پلیس گفت که او در میان زندانی بود که فنر از Rikers در جمعه منابع گفت.

اصلاحات مقامات تصویب انتشار یک تعداد انگشت شماری از افراد زندانی در Rikers Island در حالی که در انتظار دادگاه تاریخ در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus در مرکز.

حداقل چهار اصلاح افسران و یک زندانی در Rikers باید آزمایش مثبت برای coronavirus با دکتر سر در مجتمع هشدار در اوایل این هفته که یک “طوفان در راه است” که در coronavirus را به ناچار از طریق پیچیده است.

به نیویورک تبدیل به مرکز COVID-19 همه گیر در سراسر شهر بود جرم گرفته شده و رکود به عنوان نیویورکی به دنبال سرپناه در داخل خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>