مردی که به ضرب گلوله کشته شد در این صورت در طول یک ما مهاجرت و گمرک بازداشت در بروکلین اوایل این ماه است که در حال حاضر تحت پیگرد عامل که نه او.

Erick Diaz, 26 ثبت یک دست کت و شلوار در دادگاه فدرال بروکلین شنبه به دنبال نامشخص خسارت استدلال که او غیر مسلح و مطرح هیچ تهدیدی برای فدرال افسران.

دیاز, مکزیکی ساکن می گوید او در تعطیلات به دیدن مادر خود را در گروسند در فوریه. 6 هنگامی که او از خواب بیدار شد برای پیدا کردن دو یخ افسران مبارزه در خیابان با مادر با دوست پسر قدیمی, گاسپار Avendano-هرناندز با توجه به کت و شلوار خود را.

“دقیقه بعد ایستاده تنها چند فوت از یکی از افسران آقای دیاز کروز دیدم یخ افسر برای رسیدن به چیزی در او ران” کت و شلوار می خواند. “آقای دیاز کروز تحت پوشش صورت خود را برای محافظت از. یخ افسر شلیک یک تفنگ به طور مستقیم در آقای دیاز کروز ،

“این افسران تحت تهدید توسط آقای دیاز کروز و یا هر کس دیگری در نزدیکی او — بسیار کمتر در معرض خطر فوری کشنده یا جدی bodily harm” کت و شلوار مدعی.

دیاز نسخه از رویدادهای متفاوت چگونه از یخ و منابع گفت: تیراندازی آشکار شد.

“ایالات متحده مهاجرت و گمرک فراری تیم عملیات تخلیه حداقل یک اسلحه گرم در بروکلین نیویورک صبح روز پنجشنبه هنگامی که افسران جسمی حمله کردند در حالی که تلاش برای دستگیری گاسپار Avendano-هرناندز دو بار-حذف بیگانه غیر قانونی از مکزیک با 2011 محکومیت حمله در شهر نیویورک” این سازمان گفت: در آن زمان.

منابع اجرای قانون گفت: تنها در این زمان است که Diaz رسیده بود برای افسر اسلحه.

Eric Diaz
Erick دیاز

دیاز طرح دعوی در دادگاه است که در برابر بی نام افسر که تفنگ رفت می گوید دیاز ممکن است از دست دادن بینایی به چشم چپ و دچار چند استخوان شکسته از انفجار.

گلوله که به تصویب از طریق دیاز دست چپ و گونه باقی مانده تسلیم در پشت گوش خود را کت و شلوار می گوید.

کتی روزنفلد دیاز را وکیل در بیانیه ای گفت: “Erick مطرح شده هیچ تهدیدی برای هر کسی در هر زمان. Erick صورت شکسته است و او و خانواده اش آسیب دیده اند.”

سخنگوی یخ کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

تیراندازی در دست بررسی است و توسط وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل که در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de