مرد تهدید به کشتن نیویورک زنی که او را رد کرد: فدرال

کنتیکت مرد تهدید به کشتن یک برانکس زن که خود را رد رمانتیک پیشرفت — هشدار که او را “شلیک” او در سالن که در آن او کار می کند دادستان فدرال ادعا.

دانیل اسکات از نورویچ, دستگیر شد, جمعه در سالن که در آن زن با این نسخهها کار با توجه به ما وکیل را برای این منطقه در کانکتیکات.

این زن قبلا به اطلاع مقامات که اسکات چپ و تهدید های صوتی و فرستاده او شوم پیام های متنی و پس از او به او گفت که او علاقه مند نبود در یک رابطه عاشقانه با 31 سال دادستان گفت.

در یکی از متن های ارسال شده در دوشنبه اسکات وعده داده است که او را به مرکز تناسب اندام که در آن او کار می کرد و “شلیک tha کل ورزشگاه تا پایان همه ما” با توجه به فدرال شکایت کیفری.

اسکات که دارای دو قبل از فدرال محکومیت برای توزیع مواد مخدر در حال حاضر در فدرال نظارت و انتشار است. او متهم شده است با ساخت تهدید ارتباطات است که حامل یک جمله حداکثر پنج سال زندان و دادستان گفت.

اسکات برگزار می شد روز سه شنبه در نیویورک در خشونت های مرتبط با اتهامات عنوان شده علیه. رسیدگی به اتهامات او چهره است که توسط اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره — با کمک از NYPD با توجه به ما وکیل برای منطقه کانکتیکات جان دورهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im