پنسیلوانیا مرد دستور بارگذاری و خود را به مرگ دختر به بیمارستان پس از او گفته فیلم برداری خود را ضرب و شتم او با توجه به یک گزارش.

نیکلاس Forman, 23, گفته می شود بر روی تلفن همراه تصویری به دست آمده توسط پلیس از طریق یک حکم ضرب و شتم خود را حرکت بر روی چمن در, Montgomery County, The Philadelphia Inquirer گزارش شده است.

Sabrina Harooni
سابرینا Harooniتوییتر

“این چیزی است که خیانت دروغگو دریافت” مرد اعتقاد به فورمن شنیده است گفت: در ضبط.

باتری سابرینا Harooni, 22 آغاز شده و در های مختلف بارگذاری از یک رستوران که در آن زن و شوهر شده بود تماشای سوپر باول یکشنبه شب با توجه به شارژ اسناد و مدارک به دست آمده توسط WCAU-تلویزیون و محقق.

که Uber راننده گفت: پلیس فورمن berated Harooni در ماشین بعد از او به شوخی در مورد گرفتن متون از سابق خواستار به دیدن پیام اسناد و مدارک نشان می دهد.

اما فورمن خشم شدت باعث Harooni به پاسخ “شما موجب ترس من” Uber درایور رله.

راننده گیر در اطراف برای تماشای این زوج همچنان به استدلال می کنند نورد پنجره را به شنیدن فورمن بگویید Harooni او نمی خواهد اجازه دهید او را در داخل خود Perkiomen Township خانه تا زمانی که او به او “f—king تلفن.”

Sabrina Harooni
سابرینا HarooniPoshmark

Uber راننده در نهایت سوار دور زمانی که او دیگر نمی تواند آنها را بشنود استدلال با توجه به اسناد و مدارک.

فورمن و سپس گفته دستور دوم Uber خودرو روز دوشنبه به ضرب و شتم Harooni به پتستون بیمارستان جایی که او بعد از درگذشت در رسانه ها گزارش شده است.

او دستگیر شد و در خانه اش و متهم شده است با یک تعداد از قتل در درجه اول و یک تعداد از قتل در درجه سوم دادگاه سوابق به دست آمده توسط پست نشان می دهد.

فورمن دارای سابقه ای طولانی در بازداشت — شفاعت گناه به اتهام رفتار آشوبگرانه, جنایی, تجاوز و آزار و اذیت ناشی بازگشت به 2014.

او به عنوان ذکر شده در انتظار او تفهیم اتهام در روز پنج شنبه.

سوابق نشان می دهد که قید وثیقه رد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی