که طراحی شده تصویر مورد استفاده در بیماریهای گرافیک گرتا Thunberg برچسب صحبت می کند

یک آرژانتینی هنرمند خال کوبی است که نشان داده شده در تصویر استفاده می شود برای, جنسی صریح, گرتا Thunberg برچسب ناودان کانادا نفتی شرکت که گفته می شود تغییر تصویر.

آلمانی گابریل Canalla — طراحی شده که تصویر یک زن برهنه نشان داده شده از پشت با یک مرد دست کشیدن نوارهای — ارسال شده در Instagram که طراحی شده بود plagiarized.

German Gabriel Canalla said in an Instagram story that a design of his was plagiarized and used to mock teenage climate activist Greta Thunberg.
آلمانی گابریل Canalla گفت: در یک Instagram داستان است که یک طراحی از خود بود plagiarized و استفاده به مسخره نو جوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg.Instagram
Instagram

“آنها را به سرقت برده و طراحی من! من هرگز نقشه کشی من که با هدف” Canalla نوشت.

Canalla گذاشته سپس او 2016 تصویر — نشان می دهد که طراحی بدون “گرتا” متن یا X-سایت خدمات انرژی آرم موجود بر روی برچسب.

“که برچسب X-سایت ساخته شده در اصل یک امضا طراحی شده توسط من. البته این هرگز به معنای استفاده برای این منظور است. X-سایت نه تنها به سرقت برده من تو طراحی و ساخته شده آن را یک آرم/sticker, بلکه آن است که نفرت انگیز هدف … آن را بمکد,” او نوشت.

Thunberg, 17 همچنین در پاسخ به دشنه شنبه گفت که منتقدان او بودند “از جان گذشته است.”

“آنها در حال شروع به گرفتن بیشتر و بیشتر ناامید…” نوجوان فعال توییتی شنبه. “این نشان می دهد که ما در حال برنده شدن است.”

اما آلبرتا مبتنی بر میدان نفتی شرکت مدیر کل داگ اسپارو ادعا کرده است این شرکت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با عکس برگردان.

“آن را از X-سایت و یا هر کارمند کسی این را انجام داده است. که همه من می دانم” گنجشک گفت: CityNews گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im