مردی که مدرج چلسی بالا افزایش می شود جامعه خدمات

یک کله خر گران برای پوسته پوسته شدن کنار یک چلسی بالا افزایش در پاییز گذشته مجرم جمعه — در ازای دو روز از خدمات اجتماعی برای شیرین کاری.

استاتن آیلند ساکن جیمز Lotito, 31 دستگیر شد و پس از تماشاگران خال خال او تقلا کردن نمای یک ساختمان در گوشه ای از غرب خیابان 19 و 11 خیابان در منهتن در Nov. 11 کشته شده است.

هیجان-سالک بود که مسلح با GoPro ضبط دستگاه از آن ساخته شده به طبقه نهم از شیک پوش ساختمان قبل از اینکه پلیس وارد صحنه شدند و احاطه شده بود توسط ماموران در حال انتظار برای او در هفتم-طبقه بالکن, مقامات گفت.

یک ویدیو ارسال شده به Lotito یوتیوب روز پس از دستگیری او افتخار در مورد صعود.

“پلیس در زمان من GoPro و در حال برگزاری آن را به عنوان شواهد” Lotito نوشت: در عنوان ، “اگر چه من آن را به بالا صعود خیلی باحال بود و نیاز های مختلف کوهنوردی تکنیک های بیش از حد [sic] دریافت کنید.”

او در ابتدا با اتهام های بی پروا خطر افتادن و جنایی تجاوز برای بهره برداری اما التماس کردن به رفتار آشوبگرانه در دادگاه روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>