منهتن اصلاح افسران محکوم به صورت غیر قانونی جستجو طرح

پنج زن اصلاح افسران که مشغول به کار در پایین منهتن زندان محکوم شدند روز جمعه در حال اجرا یک طرح غیر قانونی به جستجو و بازدید کنندگان از پوشش تا مهاجم پروب, مقامات گفت.

لسلی-ان ابشالوم کاپیتان سابق در منهتن بازداشت پیچیده بود مجرم در توطئه همراه با دافنه کشاورز, جنیفر جورج, Lisette رودریگز و Alifa خدمت دادستان منطقه منهتن Cy ونس در بیانیه ای گفت.

این گروه از اصلاح افسران “گوشه” حداقل پنج زن کنندگان در قفل در سال 2018 و پاره کردن لباس و لباس زیر برای پیدا کردن کالای قاچاق که در حال قاچاق به زندان دادستان متهم شده است.

در یکی از جستجوهای, جورج, پیشخدمت کشاورز و رودریگز پنجه قربانی به طبقه قبل از خود را حذف شلوار و لباس زیر دادستان گفت: در طول محاکمه خود.

“افسران برداشت آغوش او قرار داده و دست در اطراف گلو او و شروع به خفگی او” دستیار دادستان منطقه دانیل Passeser گفت: در طول باز کردن اظهارات.

ماموران سپس “رسیده در داخل و سفید” و ماری جوانا یافت و زاناکس اما به دروغ ادعا کرد در کارهای اداری که مواد مخدر زمانی که آنها کاهش یافته و از بازدید کننده تسمه.

این گروه همچنین جعل دو, دیگر, گزارش دادستان گفت.

“امید من این است که امروز اعتقادات به عنوان یک هشدار — صرف نظر از اینکه مجرم است یک زندانی و یا یک افسر غیر قانونی رفتار در منهتن در زندان تحمل نخواهد شد” ونس در بیانیه ای گفت.

زنان متهم به توطئه و تعدادی از اتهامات دیگر از جمله غیر قانونی حبس ونس در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>