منهتن دا راه اندازی جدید کاوشگر به خوار کلمبیا دکتر

منهتن دا سایرس ونس جونیور راه اندازی کرده است یک تازه پروب به سابق دانشگاه کلمبیا و متخصص زنان رابرت Hadden پس از دفتر او آمد زیر آتش برای دادن خوار دکتر یار تقاضای معامله چهار سال پیش.

“ما تحسین شجاعت از بازماندگان که به تازگی به اشتراک گذاشته شده داستان خود را گفت:” دا سخنگوی دنی فراست. “صدای آنها شنیده خواهد شد و سوء استفاده از آنها دچار خواهد شد به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.”

فراست گفت که این دفتر تا به حال اختصاص داده ورودی Sex Crimes Unit رئیس Coleen Balbert و ارشد دادستان میمی Mairs منجر به تحقیقات.

Hadden مجرم شناخته شد در سال 2014 برای سوء استفاده جنسی شش بيمار زن مبتلا به بسیاری از آنها ، دو سال بعد Hadden التماس کرد گناه را به جرم های جنایی عمل جنسی و بزه اجباری لمس کردن به عنوان بخشی از یک هیچ-زندان مورد درخواست مذاکره خود را پس از آن-وکیل ایزابل Kirschner.

او تا به حال به جریمه های پزشکی مجوز و ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی, اما او را به صرف یک روز در زندان و یا در خدمت مشروط.

بیش از 70 زنان دو نفر از آنها را افراد زیر سن قانونی که در حال حاضر متهم خوار, دانشگاه کلمبیا, متخصص بیماریهای زنان, سوء استفاده جنسی.

Anthony T. DiPietro نشان دهنده حدود 65 نفر تعداد که دو برابر شده پس از سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ همسر ساناز گفت: سی ان ان در اوایل سال جاری که Hadden تا به حال حمله به او هنگامی که او باردار بود.

DiPietro است تحت پیگرد کلمبیا و آن بيمارستانهای وابسته به نمایندگی از یانگ و دیگر مشتریان وی از سوی مامورین که آنها تحت پوشش پزشک سوء برای چند دهه.

“من خوشحالم دا تصمیم گرفته است برای حمایت از بازماندگان و در نهایت تعقیب Hadden اما این کافی نیست” گفت: DiPietro. “دانشگاه کلمبیا بوده و پنهان کردن شواهد Hadden را سوء استفاده جنسی برای 25 سال گذشته.”

به نام او در دا را باز تحقیقات جنایی را به دانشگاه کلمبیا.

یک سخنگوی آیوی لیگ مدرسه کارولین آدلمن گفت: آنها را به طور کامل با مقامات همکاری کنند. “هیچ چیز برای ما مهم تر از ایمنی بیماران ما,” او گفت:. “ما محکوم به سوء رفتار جنسی در هر شکل و همکاری خواهد کرد به طور کامل با هر گونه درخواست برای اطلاعات از دفتر دادستان منطقه مربوط به رابرت Hadden.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>